منو
 کاربر Online
471 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 19 بهمن 1384 [06:32 ]
  سلام من دارم روی پروزه ای به نامه سطح سنج کار میکنم (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:مسعود پورتیموری

طرز کار مدار به این صورت است که :تقریبا مثل یه شناور اب عمل میکنه با این تفاوت که با سنسور فشار ته مخزن میزانه اب مخزن رو اندازه گیری میکنه و تحویل یه شیر برقی میده -که شیر برقی میزان اب مخزن رو کنترل میکنه-یه الارم هم واسه وقتی که مخزن خالی یا پور میشه داره>>>>>>> من میخوام در مورد برنامه- ای سیش- از شما کمک بگیرم.ممنون

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 19 بهمن 1384 [19:23 ]
  آلارم دهنده ارتفاع آب مخرن
 

دارا

طرز کار مدار به این صورت است که :تقریبا مثل یه شناور اب عمل میکنه با این تفاوت که با سنسور فشار ته مخزن میزانه اب مخزن رو اندازه گیری میکنه و تحویل یه شیر برقی میده -که شیر برقی میزان اب مخزن رو کنترل میکنه-یه الارم هم واسه وقتی که مخزن خالی یا پور میشه داره>>>>>>> من میخوام در مورد برنامه- ای سیش- از شما کمک بگیرم.ممنوناین یکی از ساده ترین مدار ها برای سنجش ارتفاع آب در مخزن است اگر این خیلی برای شما ساده است اطلاع دهید تا نوع کمی پیشرفته تر آنرا برایتان لینک بکنم. لطفا این نوع پرسش ها را در قسمت فن آوری بکنید .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 20 بهمن 1384 [06:58 ]
  آقای مسعود پورتیموری
 

دارا

به قسمت خلاقیت و فن آوری رجوع کنید برای شما مداری گذاشته ام که شما میتوانید به راحتی آنرا بسازید . و بین قسمت ولتاژ بالا و برق شهر ایزوله است و قسمت تغذیه ولتاژ کم و برق شهر با هم فقط رابطه نوری دارند . ولی اگر میخواهید آنرا بسازید بدون تماس با ما و راهنمایی بیشتر این مدار را به برق شهر وصل نکنید تا دقیقا به شما بگوییم که چه باید بکنید .

  امتیاز: 0.00