منو
 کاربر Online
393 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فیروزه نجفی 3 ستاره ها ارسال ها: 775   در :  شنبه 15 بهمن 1384 [13:21 ]
  ژاپنی‌ها ، لباسشویی ساختند که از هوا برای شستن لباسها استفاده می‌کند.
 

یک شرکت سازنده لوازم برقی در ژاپن برای نخستین بار در جهان ماشین لباس- شویی ساخت که در آن از هوا برای تمیز کردن پوشاک استفاده می‌کند.

بر پایه گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی شرکت سانیو ، این لباسشویی که ایر واش نامگذاری شده، بنا است که از اواخر زمستان جاری به بازار عرضه شود.

در این لباسشویی تجهیزات پخش هوایی که در آن ماده اوزون وجود دارد، کار گذاشته شده که برای استرلیزه کردن و از میان بردن بو کارآیی دارد.

اگر دراین ماشین لباسشویی پوشاک بودار ریخته شود، همانند لباسشویی آبی، پس از حدود نیم ساعت گردش ، پوشاک را استرلیزه کرده ، بوهای نامطبوع را از میان می‌برد.

گفتنی است که این لباسشویی همانند لباسشویی‌های معمولی با آب هم پوشاک را می‌شوید، اما این ویژگی را دارد که می‌تواند آب استفاده شده برای شستن را بوسیله ماده اوزون پالایش کرده ، دوباره از آن برای شست وشوی بعدی استفاده کند.

سانیو قرار است این ماشین لباسشویی را به نرخ ‪ ۲۵۰‬هزار ین به بازار عرضه کند.


منبع:Irna

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 21 بهمن 1384 [07:16 ]
  ژاپنی‌ها ، لباسشویی ساختند که از هوا برای شستن لباسها استفاده می‌کند.
 

2200 دلار بهای اولیه آن اعلام شده ، فکر میکنم میخواهند پول تمام آبهای صرفه جویی شده را اول از شما بگیرند .  امتیاز: 0.00