منو
 کاربر Online
365 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 24 آبان 1384 [10:40 ]
  ثبت نام (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی مرتضی رسولی
لطفا نحوه ثبت نام را توضیح دهید


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  سه شنبه 24 آبان 1384 [10:59 ]
  > ثبت نام (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،


با سلام و تشکر از علاقه شما ، نحوۀ ثبت نام به قرار ذیل اعلام می گردد :
پس از ورود به بخش دانشنامه در سمت چپ قسمت بالا ، بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید در این موقع صفحه ثبت نام باز گشته و از شما در خواست پر کردن بخش یا فیلد های مورد نظر را می نماید . فقط کافیست فیلد های ستاره دار * را بطور صحیح پر نمائید تا ثبت نام شما مورد تأئید قرار گیرد . یادآوری می شود از تائید نام های کاربری نامناسب معذوریم . منتظر ثبت نام شما به عنوان یک کاربر فعال و خوب هستیم .


با تقدیم احترام ،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 01 آذر 1384 [04:59 ]
  > ثبت نام (از طریق تماس با ما)
 

لطفا بگویید فرستادن ایمیل چند روز طول میکشد ودر ضمن من 4روز استبا نام گالیلئو گالیله عضو شده ام اما تاکنون به من ایمیلی زده نشده!

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  سه شنبه 01 آذر 1384 [06:12 ]
  > ثبت نام (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،


با سلام از علاقه شما به اطلاع می رساند تأئید عضویت به ترتیب اولویت انجام می پذیرد . وشما در صف بودید، ثبت نام شما امروز تأئید شد ، و شما باید برای بار اول ورود به سایت باید از ایمیل یاهو ی خود وارد دانشنامه شوید و برای دفعات بعد باید از طریق وارد نمودن نام کاربر و کلمه عبور وارد شوید .

  امتیاز: 0.00