منو
 کاربر Online
297 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 23 آبان 1384 [05:07 ]
  پیشنهاد(پرسش مهر) (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:علی جمال زاده

با سلام. سایت رشد خیلی مطالب خوبی برای تحقیق های ما دانش اموز ها دارد. من فقط یک پیشنهاد دارم این که شما اگر مطالبی را که دانش اموزان برای موضوعات پرسش مهر نیاز دارند که جست و جو کنند را در این سایت بگزارید کمک زیادی به ما می کنید. با تشکر .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  دوشنبه 23 آبان 1384 [06:54 ]
  > پیشنهاد(پرسش مهر) (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،


با سلام و تشکر از توجه شما به این سایت ، باطلاع می رساند که این شبکه از پیشنهادات ، انتقادات و . . . شما استقبال می کند .


با تقدیم احترام ،
موفق باشید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 05 آذر 1384 [05:10 ]
  > > پیشنهاد(پرسش مهر) (از طریق تماس با ما)
 
> امور کاربران:من هنوز عضو نشدم chegonegy aozv shodan ra bray man behuoid? loutfan saree tar e_mail baray man beferrestid thanks.
>
>
>
> . .
>
>
> با تقدیم احترام ،
> موفق باشید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  شنبه 05 آذر 1384 [05:50 ]
  > پیشنهاد(پرسش مهر) (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،

با سلام و تشکر از علاقه شما نحوه ثبت نام بقرار ذیل اعلام می گردد :
پس از ورود به بخش دانشنامه در سمت چپ قسمت بالا ، بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید در این موقع صفحه ثبت نام باز گشته و از شما درخواست پر کردن بخش یا فیلد های مورد نظر را می نماید . فقط کافیست فیلد های ستاره دار * را بطور صحیح پر نمائید تا ثبت نام شما مورد تأئید قرار گیرد . یادآوری می شود از تأئید نام های کاربری نامناسب معذوریم . منتظر ثبت نام شما بعنوان یک کاربر فعال و خوب هستیم .


با تقدیم احترام ،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00