منو
 کاربر Online
599 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 08 آبان 1384 [06:14 ]
  همکاری+عضویت (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:معصومه.ا

سلام من دانشجوی صنایع غذایی ام دلممیخواد با شما همکاری کنم . چه جوری؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  یکشنبه 08 آبان 1384 [06:24 ]
  > همکاری+عضویت (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،

با سلام و تشکر از علاقه شما ، باطلاع می رساند جهت عضویت در بخش دانشنامه کافیست از صفحه اول رشد بر روی سرویس های آموزشی رفته سپس بر روی گزینه دانشنامه کلیک نمائید پس از باز شدن صفحه دانشنامه بر روی گزینه ثبت نام واقع در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک نمائید در این حال صحفه مخصوص ثبت نام باز شده ،فقط کافیست فیلدهای ستاره دار* آنرا بطور صحیح پر نمائید که عبارتند از نام کاربر ، کلمه عبور ، کلمه عبور را تکرار کن ، نام ، نام خانوادگی و تاریخ تولد ، در انتها بر روی گزینه ثبت نام واقع در پائین صفحه کلیک نمائید . ثبت نام شما بعد از بررسی تائید می گردد امیدواریم شاهد فعالیت شما بعنوان یک کاربر فعال و خوب باشیم .

در ضمن در صورت تمایل به همکاری میتوانید حضور فعال خود را از بخش انجمن ها شروع نمائید زیرا مطالب دانشنامه رشد توسط اعضای علمی تائید می شوند بنابراین مطالب ارسالی شما پس از بازبینی توسط رئیس انجمن و بعد از تائید با نام خود شما در بخش مخصوص خود قرار می گیرد .

با تقدیم احترام،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00