منو
 کاربر Online
1790 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  جمعه 06 آبان 1384 [09:00 ]
  شرکت در نظرسنجی CNN
 

با سلام . سایت سی ان ان یه نظرسنجی راه انداخته که از کاربرها می پرسه که آیا با حرفهای شیمون پرز برای خروج ایران از سازمان ملل موافق هستند یا نه . دلتون نمی خواد تو این نظرسنجی شرکت کنید؟
پس به لینک زیر یه سری بزنید :
CNN

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 07 آبان 1384 [08:33 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

وای به حال ما سمیه خانم یاری اوضاع خوب به نظر نمیرسد 75 در صد موافق خارج کردن ایرانند آیا این تهدید باید انجام میشد ؟ شما موافقید ؟

  امتیاز: 0.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  شنبه 07 آبان 1384 [16:59 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

با سلام . دوست عزیز متاسفانه باید بگم حق با شماست . آمار چندان خوشایند نیست. به خاطر همین من از همه دوستان می خوام که تو این نظرسنجی شرکت کنند.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 07 آبان 1384 [19:23 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

به نظر من ما نباید از این سازمان خارج بشیم چون که ما هم در این مسایل حق داریم و باید در آن حضور داشته باشیم تا بتوانیم در آینده از حق و حقوق کشورمان در مقابل کشور های بیگانه دفاع کنیم.
نفیسه قاسمی 13ساله از تهران

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک خسروشاهی 3 ستاره ها ارسال ها: 473   در :  یکشنبه 08 آبان 1384 [11:44 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام

این نظرسنجی هیچ ارزشی ندارد. فراخوان شما برای شرکت در این نظرسنجی، اگر چه قابل تقدیر است ولی نشان میده که میشه به راحتی این نظرسنجی را تحت تاثیر قرار داد. ضمنا یک سوال داشتم:

در دنیائی که قانون جنگل بر آن حاکم است عضو بودن یا نبودن در سازمان ملل چه نفعی برای ما دارد؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 08 آبان 1384 [18:01 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 


سلام

آقا خسرو
اگر این نظر سنجی بر ضد آمریکا یا هر کشوری که مخالف مزاج شما بود.انجام میشد.احتمالا از آن استقبال می کردید.و می گفتید .این نظر سنجی رسمی است.چرا مسولان فقط خود را می بینند و به فکر نسل سوخته دیروز و احتمالا نسل سوخته فردا نیستند.

ما مردم چه گناهی کردیم که همیشه بایست در در گیری و جنگ به سر ببریم.به خدایی که قبولش ندارید.،بس کنید.و فقط به فکر پرستیژ سخنرانی و اسم و آوازه در کردن نباشید.
به فکر مردمی باشید که 8 سال جنگیدند.با دست خالی و این کشور را حفظ کردند.من خودم در جبهه بودم.یادم تو یک عملیات بهترین دوستم روی مین پرید.تا مسیر را برای ما باز کنه.بوی گوشته کباب شده اش فضای عملیات را پر کرده بود.می سوخت و گریه می کرد.و حضرت مهدی را صدا میزد.هیچ وقت یادم نمیره.،در حالیکه شما زمان جنگ بچه های خودتون را به پاریس و نروژ می فرستادید.تا ادامه تحصیل کنند.و بییایند رییس مترو و شرکت های نفتی شوند.
ترا خدا به خاطر جوانانی که عاشقانه به جبهه رفتند و برای این مملکت جنگیدند.تا آزاد و سربلند باشد.بس کنید.و این کشور را با حرف های غیر مسوولانه به سوی جنگ سوق ندهید.نمی دانم این بار اگر جنگ شود چه کسی به جبهه می رود.آیا این جوانان مو ژل زده و ابرو ورداشته می توانند مانند نسل گذشته کاری کنند.نمی دانم.ما که جانبازیم و شیمییایی و اگر توانی باشد به خاطر ایران باز هم می جنگیم.ولی به اتن جوان ها رحم کنید نگذارید 50 سال مثل من با درد ورنج بمبهای شمییایی عراق زندگی کنند.
وسلام
یک برادر کوچک از ایرن بزرگ

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک خسروشاهی 3 ستاره ها ارسال ها: 473   در :  دوشنبه 09 آبان 1384 [08:07 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام

فکر نمی کردم سوالم اینقدر مورد توجه دوستان عزیز و دشمنان محترم قرار بگیره، والا حتما اونو مطرح نمی کردم یا لااقل مثل بسیاری از دوستان، ناشناس مطرحش می کردم. wink

من که از پاسخگوئی به محبتهای دوستان عاجزم، ولی برای خالی نبودن عریضه چند نکته و پاسخ را به طور کلی (برای دوستان و دشمنان) مطرح می کنم:

 • ابتدا توجه علاقمندان را به مطلب زیر که در صفحه نتایج همان نظرسنجی آمده جلب می کنم:

This QuickVote is not scientific and reflects the opinions of only those Internet users who have chosen to participate. The results cannot be assumed to represent the opinions of Internet users in general, nor the public as a whole. The QuickVote sponsor is not responsible for content, functionality or the opinions expressed therein.


که به طور خلاصه میگه
این نظرسنجی علمی نیست و نه تنها نظر همه را بیان نمیکنه بلکه حتی نظر عمومی کاربران اینترنت را هم بیان نمی کنه.

با توجه به همین نکته است که گفتم این نظرسنجی ارزش نداره؛ نمونه واضحش هم نظرسنجی در مورد قویترین مرد جهان یا چیزی مشابه اون بود که دست آخر مجبور شدند نظرسنجی را باطل اعلام کنند.

 • سوال مطرح شده توسط من هم به نوعی نظرسنجی بوده، که گمان می کردم فقط با دلیل و برهان، یا مثل سایت CNN با بله یا خیر پاسخ داده شود.

 • از این همه پست و مقامی که در این سایت از طرف کاربران ناشناس به من داده میشه قدردانی میکنم، ولی لطف کنید دستور بدید حقوق و مزایاش هم پرداخت بشه، چون کارم خیلی لنگه. در ضمن من در زمان جنگ خودم تقریبا بچه بودم، ولی اگر حقوقم را پرداخت کنید شاید چند سال دیگه بچه هامو بفرستم دانشگاه آزاد ابرقو درس بخونند.

 • عبارت تک بیر غلط نوشته شده، فکر کنم منظور نویسنده تک=بیر بوده.

 • لطفا مشخص کنید فحشش کجا بوده، شاید من هم یک فحش جدید یاد گرفتم.

 • یک جامعه و کشور متشکل از آحاد اونه، اگه اکثریت ملت درست باشند اون کشور هم درست میشه، لطفا فرافکنی نکنید.

 • سوال من در باره روابط بین دول بود، نه مسائل داخلی، اگر واقعا قصد پاسخگوئی دارید در حوزه روابط بین دول پاسخ دهید.

 • اگر می خواهید نظر من را راجع به تروریسم بدونید به جملات زیر که در انجمن مذهبی مطرح کردم توجه فرمائید:
  • بسیاری از خوارج که در مقابل امام علی علیه‌السلام ایستادند و با آن حضرت جنگیدند، نماز شب خوان و مبادی آداب اسلام بودند؛ آیا خوارجی که در جنگ با حضرت علی جنگیدند به صرف نیتشان شهید به حساب می‌آیند؟
  • تا جائی که من می‌دانم ترور در اسلام مردود شناخته شده، از طرفی مقاومت و مقابله به مثل حق مشروع ملتهاست، چگونه می‌توان این دو را با هم جمع کرد؟
  • بهتره اول ترور را معنی کنیم تا به تروریست و خوب یا بد بودن این یا اون تروریست، بپردازیم. جالبه بدونیم، هنوز سازمانهای بین آلمللی هم در باره تعریف تروریسم به یک نقطه مشرک نرسیده‌اند. و کشورهای مختلف نظرات متفاوتی در باره آن دارند.
ضمنا اگر نظرم روشن نیست، اجازه دهید واضح بگم: من تروریسم طالبان (دست پرورده آمریکا) و اسرائیل (فرزند نامشروع انگلیس و فرزندخوانده خلف آمریکا) را محکوم می کنم.

 • یکی از افتخارات ایرانیان اینه که شعر سعدی بر سردر سازمان ملل نقش بسته،
شعر
بنی آدم اعضای یکدیگرند چو در آفرینش ز یک گوهرند

از افتخارات من اینه که علی رغم این که وطنم را بسیار دوست دارم، نژاد پرست و ناسیونالست نیستم، پس برای من ظلم جا و مکان نمیشناسه، و در هر جای عالم باشه ظلمه.

 • همکار عزیز آقای پورشاهمیر، من هم به تمام ضعفهای کشورمون واقفم، ولی این رو میدونم که آمریکا بدون اجازه سازمان ملل به عراق حمله کرد، و الان هم اگر فکر کنه به نفعشه، باز هم این کار را در مورد ایران میکنه. این را به عنوان نمونه ملموس آوردم، از این قبیل موارد بسیار وجود دارد.

 • منتظر مشاهده نظرات شما هستم.
  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 09 آبان 1384 [16:38 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام

نمی دانم این بحث ها چه ربطی به حقوق دانش آموزی دارد.دانش آموز گرسنه ای که خانواده اش در سیر کردن شکمش مشکل دارند چه می داند نظرسنجی چیست.چه می داند CNN چیست.آیا CNN خوردنی است.،یا پوشیدنی،اینقدر این دانش آموزان حق های پایمال شده دارند که به این بحث ها نمی رسد.
یا دانش آموز پولدارش را در نظر بگیرید به قول شما ها بچه مایه دار.اینقدر تفریح و سرگرمی و خوراکی دارد.که وقتی برای این چیزها ندارد.اون به تنها چیزی که فکر نمی کنه این چیزهاست.فکر می کنید.چند درصد بچه مدرسه ای های کشور عزیزمان به این بحث ها اهمیت می دهند.خودتان این بحث ها را شروع می کنید.بعد خودتان جواب خودتان را هم می دهید.این بحث ها به ما بچه ها چه ربطی دارد.


  امتیاز: 0.60     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [04:33 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

بابک خان خسرو شاهی باز دسته گل به آب دادی!!! تو از کجا فهمیدی که شهر سعدی بر سر در سازمان ملل است اینهم از آن تصوراتی است که در سر بعضی ها هست , میشود یک سندی چیزی پیدا کنی تا ما هم بفهمیم که این شعر سعدی کجای در سازمان مللی است که حتی خودت هم قبولش نداری ؟ قرار نیست هر چه را هر کسی تکرار کرد تو هم تکرار کنی بما بگو کجاست این شعر سعدی که تا بحال آنرا کسی ندیده است ؟

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [05:31 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام

آقای خسرو شاهی شما زمانی می توانی این ادعا را بکنید که کشور ما از لحاظ صنعتی یا علمی در رده 1 تا 10 دنیا باشد.وقتی ما از لحاظ صنعتی کاملا وابسته به دانش غرب و شرق هستیم.و در خیلی از صنایع مانند خودرو سازی که با گرفتن پول های هنگفت از مردم تازه ماشینی بعد ار 10 سال به مردم تحویل می دهیم.که هزاران نقص فنی دارد.چرا این گونه صحبت می کنید.همین اینترنت یا کامپیوتری که امثال شما پشت آن می نشینید.و برایتان اشتغال ایجاد کرده را آیا خودتان ساخته اید.ما یک مصرف کننده هستیم.واگر نفت نداشتیم با سیاست های فعلی و وجود مغز های متفکری مثل شما معلوم نبود.چه عاقبتی داشتیم.شاید از فقیر ترین کشورهای آفریقایی نیز فقر تر بودیم.و برای یک لقمه نان نیازمند کمک های بین المللی بودیم.در سخنرانی که در یکی از ارگان های حکومتی، که من نیز در آن حضور داشتم.آقای دکتری که سخنرانی می کرد.علنن گفت که این کشور روی هواست.آنرا امام زمان حفظ می کند.البته من نیز این حرف را قبول دارم.با این وضعیت واین طور حرف زدن های شماها بعید هم نیست که اینطور باشد.دست از لجاجت و فحش دادن به این کشور و آن کشور بردارید.سعی کنید به جای این حرف ها بنیه علمی کشور را تقویت کنید.تا هیچ کشوری جرات نکند حتی به شما نگاه کند.چه برسد که شما ها را تهدید کند. از محققینی که حقوقشان شاید از یک کارگری که آشغال های شهرداری را جمع می کند.کمتر است.، حمایت کنید.من زمانی در کشور هلند به ماموریت رفته بودم یادمه یک جوان محققی 15 سال روی یک پروژه تحقیقاتی کار می کرد.ولی هنوز هم به جواب نرسیده بود.با این حال دولت هلند تمام هزینه های این پروژه و مخارج زندگی وی را به طور کامل و عالی تهیه کرده بود.کجا در کشور ما یک همچین چیزی است.شمایی که می گویید در دنیا قانون جنگل حاکم است.و در این کشور قانون اسلام ،تا وقتی یک محققق در یک کشور حقوقش از یک فوتبالیست و دلال کمتر باشد.کدام جوانی به سوی تحقیق می رود.به قول کوچه و بازار مگر مغز خر خورده است.که وقتش را روی تحقیق بگذارد.،لااقل این حرف ها حرف کسی است که چندین سال در این سیستم بوده و مشکلاتش را بیشتر از شما تازه کارها دیده است.


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [05:34 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

انگار خود سرکار هم بزرگ تشریف دارید , اگر به شما ربطی ندارد به بقیه که دارد , جلوی شما را که نگرفتیه ایم شما برو داخل بحث اینکه تقلب بازی جنگ ستارگارن را از کجا پیدا کنم بشو ببین که آیا کسی جلوت را میگیرد ؟ هر کسی سطحی دارد اینجا اگر مناسب تو نیست دلیل نمیشود که برای دانش آموزی با سطح بالاتر از تو هم مناسب نیست , تو کار خودت را بکن و بکاری که میکنی شاد باش واین حق را به آنهایی که میخواهند چیزی یاد بگیرند بده و ناراحت نباش که دیگران دارند کاری میکنند و تو نمیکنی! .

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [13:39 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام

وقتی شما جواب های دیگران را پاک می کنید و فقط جواب خودتان را نگه می دارید برای چی اصلا بحث می کنید.یک طرفه به قاضی میروید.
خیلی بامزه است.این دیگر چه بحثی است.وچه لزومی دارد مطرح شود.
خودتان بحث کنید.و خودتان هم به صورت ناشناس جواب خود را می دهید.
جواب های مردم را هم که بر خلاف مزاجتان است پاک می کنید.مگر علی ع نگفت که حق را بگویید هر چند بر ضررتان باشد.ببخشید که شما بر خلاف علی حق را فدای مصلحت می کنید.یادم رفته بود.از اسلام تنها نمازش رابلدید.قل قل کلماتش عربیش را دیگر از آن هیچ نمی دانید.غربیها و یهودیها بیشتر از خودتان اسلام را می شناسند.وبه آن عمل می کننید.شما فقط از آن ظاهرش مثل .....را می دانید وبس
یا حق


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [13:39 ]
  > >> شرکت در نظرسنجی CNN
 


سلام

آقای سالم شما بایست از نیروی خودی حمایت کنید.از قدیم گفتند هیچ بقالی نمی گه ماستم ترشه،ولی این ضرب المثل ولی آقا بابک واقعا .....

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [13:43 ]
  > > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

> بابک خسروشاهی:
> > ناشناس:
> > بابک خان خسرو شاهی باز دسته گل به آب دادی!!! تو از کجا فهمیدی که شهر سعدی بر سر در سازمان ملل است اینهم از آن تصوراتی است که در سر بعضی ها هست , میشود یک سندی چیزی پیدا کنی تا ما هم بفهمیم که این شعر سعدی کجای در سازمان مللی است که حتی خودت هم قبولش نداری ؟ قرار نیست هر چه را هر کسی تکرار کرد تو هم تکرار کنی بما بگو کجاست این شعر سعدی که تا بحال آنرا کسی ندیده است ؟
>
> سلام
>
> شما که باید بهتر بدونید کجاست چون شما نزدیکترید. این بازی که فرمودید قبلی اش کجا بوده؟ جهت شفاف سازی پرسیدم. در ضمن کسی سند می خواد که خودش تو حرفاش سند ارائه کنه. راستی مگه هر کسی اینجا مطلب (مطالبی مثل گلزار و ....) میزاره سند هم ارائه میده؟ تازه این حرفی که من زدم هنوز تو مرحله قولنامه است سندشو قرار شده بعد از وصول وجه بزنند. اینو برای مزاح گفتم، نکنه سند این را هم ازم بخواهید!
> چند تا از این قولنامه ها را در زیر ارائه می دهم:
>
> *خبرگزاری مهر
> *سایت Wikipedia
سلام
خسرو جون شما چقدر قشنگ جواب می دینbiggrin
>

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline زرافشان 3 ستاره ها ارسال ها: 59   در :  سه شنبه 10 آبان 1384 [13:53 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام
به نظر من با این که قانون جنگل حاکم است و سازمان ملل هم دست امریکا است ولی باید سعی کنیم در این سازمان بمانیم چون در صورت جدایی روی دیگر کشور ها در رویمان باز می شود . به دنیایی سراسر نور و عدل .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 11 آبان 1384 [11:02 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

دارا

من خودم برای دیدن سازمان ملل رفته ام و از جمله تالار ملل را هم دیده ام و از آن اول دنبال این شعر بودم ,و دوربین هم داخل جیبم بود تا آنرا نکند از من بگیرند ,میخواستم اولین کسی باشم که از آن عکسی را در اینترنت بگذارد تا همه سایت ها از آن استفاده کنند ولی متاسفانه آنرا پیدا نکردم , تمام سر در ها را هم که نسبتا چشم گیر به نظر میامد بازدید کردم چنین چیزی را من لا اقل ندیدم , ولی ترجمه شعر سعدی به انگلیسی وجود دارد که میگوید :


Of one Essence is the human race
Thusly has Creation put the Base
One Limb impacted is sufficient
For all Others to feel the Mace


آن سایت هایی را هم که بابک آورده بود درست مانند بقیه است که همه آنرا تکرار میکنند ولی عکسی از آن هیچ جا وجود ندارد , من هم آرزو داشتم که چنین بود و واقعا هم برازندهء چنین محلی هم هست , گو اینکه کارنامه اش چندان جالب نیست و آلت دست کشور های مقتدر است ولی اخیرا کمی کوشش از آنرا دیدیم که زیر بار کشور های مقتدر نرفتند , ولی با اینحال نظر من همانند دوستان پانل اینست که باید در آن بمانیم و کاری نکنیم که از آن بیرون بیاییم . با درود  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 14 آبان 1384 [07:01 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

دارا

دوستی نوشته استسلام

وقتی شما جواب های دیگران را پاک می کنید و فقط جواب خودتان را نگه می دارید برای چی اصلا بحث می کنید.یک طرفه به قاضی میروید.
خیلی بامزه است.این دیگر چه بحثی است.وچه لزومی دارد مطرح شود.
خودتان بحث کنید.و خودتان هم به صورت ناشناس جواب خود را می دهید.
جواب های مردم را هم که بر خلاف مزاجتان است پاک می کنید.مگر علی ع نگفت که حق را بگویید هر چند بر ضررتان باشد.ببخشید که شما بر خلاف علی حق را فدای مصلحت می کنید.یادم رفته بود.از اسلام تنها نمازش رابلدید.قل قل کلماتش عربیش را دیگر از آن هیچ نمی دانید.غربیها و یهودیها بیشتر از خودتان اسلام را می شناسند.وبه آن عمل می کننید.شما فقط از آن ظاهرش مثل ریش و چادر را می دانید وبس
یا حق

درد دل مرا گفتی ,قربان دهنت دوست عزیز , ما بالاخره به آقایان یاد خواهیم داد که خودشان باشند و به چیزی که نیستند تظاهر نکنند .
ما از خدا میخواهیم که شما درستکار باشید . نفع آنرا همه خواهیم برد . تمام پست هایی که از من میبینید به همان تعداد هم سانسور شده اند اگر این آقایان راهشان را تغییر دهند خدا شاهد است که من از آنان شکایتی ندارم .
  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline حسین غراب 3 ستاره ها ارسال ها: 63   در :  شنبه 14 آبان 1384 [07:22 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام
من کار ندارم که قانون جنگل یا غیر جنگل .
فقط چرا انسان عاقل کاری کند که پشیمانی و این همه جنگ و جدل بر ضد خودش را اندازد .
آقای خاتمی فرمودند که :نبایستی سخنانی بگوییم که برایمان در دنیا مشکلات فراوانی ایجاد کند


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 15 آبان 1384 [14:40 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام:
بابا جان می شود کمتر شما اظهار نظر در مورد بحث هایی که مطرح می شود انجام دهید یا حداقل کمی مغز ماشینی را فعال کرده و بیشتر گوش دهید
به امید کمتر بحث کردن شما و حفظ آبروی سایت شما

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 15 آبان 1384 [14:40 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام:

~~green:text~ به نظر من اگر شما و کسانی که باعث این نظر سنجی شده اند مقداری با سیاست تر و با ادب تر مباحث خود را مطرح می کردید هیچ یک از این مباحث در جامعه بین الملل و درون کشور مطرح نمی شد لذا مقداری در بیانات خود تجدید نظر کنید

به امید آنکه بیشتر کوش دهید و کمتر ظهار نظر کنید و حفظ آبروی سایت را بکنید

با تشکر از تایید کننده

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  یکشنبه 15 آبان 1384 [15:52 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

شما چرا اینجوری می کنید ؟
چرا مسائل دیگه رو قاطی بحث می کنید؟mad
آقای خسروشاهی که مساله رو روشن کردند و همه فهمیدیم که نظرسنجی علمی نیست . ( ولی خب باز هم آدم دلش می خواد کشورش حتی تو یه نظرسنجی غیرعلمی برتر باشه. )
ببینید من با این حرف بعضی ها مخالفم که ما نباید چیزی بگیم که به مذاق دیگرون خوش نیاد . یعنی چی ؟
مگه کشورهای دیگه کارهاشون رو طبق میل ما پیش می برند ؟
مگه وقتی به ایرانی ها لقب تروریست می دهند از ما نظرمون رو می پرسند ؟
من با رئیس جمهور کاری ندارم ولی بهش حق می دهم که بخواد این حرفها رو بزنه .
ببینید آمریکا و اسرائیل از اینکه ما طرفدار فلسطین هستیم خیلی شاکی اند نمی دونند چه طوری خودشون رو خالی کنند هر دفعه گیر می دهند به یه چیز .

حالا یه چیزی . من روز قدس داشتم برنامه شبکه سه رو نگاه می کردم . یه سری از مجری ها رو جمع کرده بودند و کلی سوتی می دادند که آدم از خنده روده بر می شد .mrgreen
فردوسی پور اومد صحبت کنه یکی از اون مجری های .... برگشت گفت برای سلامتی آقای فردوسی پور مرگ بر اسرائیل !!!!!
و یکی دیگه هم برگشته میگه انشاالله سال دیگه روز قدس همگی تو فلسطین برنامه اجرا می کنیم !!!
با خودم گفتم اگه شیمون پرز حرفهای اینها رو می شنید چی کار می کرد ؟!!lol
  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 16 آبان 1384 [08:36 ]
  > >> شرکت در نظرسنجی CNN
 

با سلام:
خدمت آقای سالم
با توجه به فرمایشات شما من با فرمایش شما در مورد بی احترامی به شخص یا اشخاص مخالف هستم چون هر فرد نظر خود را می گوید همان طور که هر فردی به خود اجازه می دهد در مورد هر چیزی که مطرح می شود نظر دهد.
حد اقل اگر فردی که می خواهد جواب دهد بهتر است اول حرف را مزه مزه کند و تهین آمیز سخن نگوید.
اگر به طور مثال آقای خسروشاهی کمی اطلاعات خود را بالا برده و به موارد مطرح شده جنبه سیاسی ندهد و همچنین کمی از چابلوسی کردن دست بکشد کمی وضع بهتر می شود به امید آنکه بتوانیم در مورد موضوعات بزرگتر بحث کنیم  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  سه شنبه 17 آبان 1384 [06:03 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

>>یک - هر شخصی می تواند هر عقیده و نظری داشته باشد و این عقیده و فکر برای خودش هم محترم است و در بیان آن هم به عنوان موضع شخصی آزاد است ، اما اگر این موضع شخصی سبب ایجاد دردسر برای یک کشور شود ، آن شخص دیگر مجاز به بیان نظرات خود نیست زیرا حرفش به پای یک ملت نوشته می شود .>دو - در حرف زدن روزانه با دیگران هم شما هر جور که دلتان می خواهد صحبت نمی کنید بلکه آداب و شیوه ای را رعایت می کنید ، حتی اگر بخواهید دشمن خودتان را مخاطب قراردهید ، عرصه سیاست هم همین گونه است و سخن گفتن در آن چارچوب خاص خود را دارد .>سه - اینکه آمریکا دنبال بهانه برای گیر دادن است و فرقی نمی کند ما چه کار کنیم و چگونه موضع گیری کنیم ، پس هر کاری بخواهیم بکنیم ، مانند این است که بگوییم که چون مرگ حق است و غیرقابل اجتناب ، ما برای چه باید احتیاط را پیشه می کنیم ؟
چهار - شما مطلبی در حمایت از عملیات انتحاری گذاشته بود ، گذاشتن چنین مطلبی ، دیگر بیان نظرات شخصی نیست بلکه مردم ایران را به عنوان حامیان تروریست معرفی می کند ، شما به نوبه خودتان حاضرید هزینه حرفهایی رو که می زنید بپردازید ؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 17 آبان 1384 [14:25 ]
  > > > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام:
ضمن عرض خسته نباشید خدمت آقای خسرو شاهی:
چرا کم نظر می دهید ؟
آیا در حال مطالعه هستید؟
آیا در حال جمع کردن مطالب ذهن خود هستید؟
من شخصا منتظر فرمایشاد شاد و مهیج شما هستم
به امید آنکه شما آبروی سایت را حفظ کرده و از خط و مسیرتان خارج نشوید زیرا جریمه جبران ناپذیری دارد.

در دنیائی که قانون جنگل بر آن حاکم است عضو بودن یا نبودن در سازمان ملل چه نفعی برای ما دارد؟

راستی در مورد مطلب بالا که شما گفته بودید:
چه دلایلی دارید که چنین مطلبی را گفته اید آیا بی احترامی به عقاید دیگران نیست؟
قبلا گفتم کمی فکر کنید بعد سخن بگویید که این گونه به شما حمله نشود.
تو رو خدا اینقدر مغرور به خود نباش و مغرورانه مطلب ننویسید
به امید حفظ سایتمان جیگر


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیرکیا 1 ستاره ها ارسال ها: 3   در :  سه شنبه 17 آبان 1384 [14:25 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

khoobe khoobe biggrin jaleb bid ! movafagh bashid

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  چهارشنبه 18 آبان 1384 [06:36 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

سلام . چرا پیام من اینجوری شده ؟ چرا حذفیات داره ؟lol

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 18 آبان 1384 [07:00 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

نه.ارمان از ستاره اسمونی

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پدرام ع 1 ستاره ها ارسال ها: 1   در :  جمعه 20 آبان 1384 [16:25 ]
  > > شرکت در نظرسنجی CNN
 

sad> ناشناس:
> وای به حال ما سمیه خانم یاری اوضاع خوب به نظر نمیرسد 75 در صد موافق خارج کردن ایرانند آیا این تهدید باید انجام میشد ؟ شما موافقید ؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 27 آبان 1384 [20:52 ]
  > شرکت در نظرسنجی CNN
 

آخه چه ربطی داره ؟!!!!eekmadmadmad

  امتیاز: 0.00