منو
 کاربر Online
896 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline ع_قاسم زاده 1 ستاره ها ارسال ها: 1   در :  یکشنبه 01 آبان 1384 [16:45 ]
  آشنایی با دوستان (از طریق تماس با ما)
 

با سلام

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات شمادر ماه مبارک رمضان بخصوص در این شبهای احیاء
این جانب عزیز رضا قاسم زاده کارشناس گفتار درمانی ودانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره دانشگاه شهید بهشتی میباشم.از آشنایی با شبکه شمانهایتاً خرسندم.

در جهت درشد فرهنگی کشور عزیزمان و کمک به جامعه، مایل به همکاری با شما دوستان در زمینه تخصصهای خود هستم.در صورت صلاحدید،مراتب را با اینجانب به اشتراک بگذارید.
باتشکر و قدردانی
ای برادر توهمه اندیشه ای
ما بقی خوداستخوان وریشه ای

خدانگهدار

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  دوشنبه 02 آبان 1384 [05:52 ]
  > آشنایی با دوستان (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم ،

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما ، از علاقه شما جهت همکاری سپاسگزاریم و باطلاع می رسانیم از آنجائیکه کلیه مطالب دانشنامه رشد توسط اعضای علمی تائید می شوند لذا شما برای آنکه در زمینه های دلخواه فعالیت و همکاری داشته باشید باید از منبع معتبری برای ما تائیدیه علمی بیاورید و یا اینکه مطالب مورد نظر خود را در انجمن های مربوطه بفرستید ، پس از باز بینی توسط رئیس انجمن ، در بخش مخصوص خود قرار خواهد گرفت . در حال حاضر بدون ارائه تائیدیه ، شما می توانید در انجمن ها هر نوع مطلب خود را قرار دهید . پس از بازبینی توسط رئیس انجمن مطلب را با نام خود خواهید دید .


با تقدیم احترام ،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00