منو
 کاربر Online
1408 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 30 مهر 1384 [10:53 ]
  در مورد عضویت (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:سحر فرهنگ خواه
سلام و با عرض خسته نباشید .
میخواستم ازتون تشکر کنم و میخواستم بدونم که با چه شرایطی میتونم عضو سایت شما باشم چون هر کاری کردم نتونستم عضو سایت شما باشم و میخواستم بدونم که اگر عضو سایت بشیم چه کارهایی باید بکنیم؟
لطفآ من را در مورد این موضوع راهنمایی کنید . خیلی از شما سپاسگزارم.
  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  شنبه 30 مهر 1384 [11:35 ]
  > در مورد عضویت (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم،

با سلام و تشکر از علاقه شما ، باطلاع می رساند جهت عضویت در بخش دانشنامه رشد کافیست در صفحه اصلی دانشنامه بر روی گزینه ثبت نام واقع در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک نمائید در اینحال فقط کافیست فیلدهای ستاره دار را بطور صحیح پر نمائید تا ثبت نام شما مورد تائید قرار گیرد بعد از تائید بطور خودکار از طرف دانشنامه ایمیلی به آدرس یاهوی شما ارسال می گردد که برای بار اول از طریق ایمیل یاهوی خود وارد دانشنامه می گردید و برای دفعات بعدی فقط کافیست در صفحه اصلی دانشنامه کد کاربری و رمز ورود خود را وارد نمائید تا بعنوان یک کاربر فعال ، حضور خود را نشان دهید .
شما بعنوان یک کاربر خوب و فعال می توانید حضور خود را از بخش انجمن های دانشنامه شروع نمائید بعنوان مثال اگر مطلب یا مقاله خوبی در رابطه با روان شناسی داشته باشید میتوانید آنرا وارد بخش انجمن راونشناسی نمائید ؛ مطالب شما توسط اعضای علمی بررسی شده در صورت تائید آنرا با نام خود در جای مخصوص خود قرار میدهند .


با تقدیم احترام ،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00