منو
 کاربر Online
570 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سعید شادروانان 1 ستاره ها ارسال ها: 1   در :  جمعه 15 مهر 1384 [20:27 ]
  همکاری (از طریق تماس با ما)
 

سلام
من سعید شادروانان هستم. در فرم مربوط به عضویت در دانشنامه رشد، رشته تحصیلی رو مهندسی مکانیک عنوان کردم چون مهندسی هوافضا وجود نداشت. من هوافضا خوندم و در حال حاضر با چند تا از دبیرستانهای تهران همکاری نزدیک دارم و در مدارس شیوه طراحی و ساخت هواپیما و هاورکرافت و ... را به زبان ساده به دانش آموزان آموزش میدم. زمینه فعالیتم مربوط به موتور هواپیماست.
می خواستم ببینم میتونم به ارتقای علمی و آموزشی این سایت کمک کنم یا نه؟
لطفاً منو راهنمایی کنید.
با تشکر

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  شنبه 16 مهر 1384 [05:36 ]
  > همکاری (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم،

با سلام و تشکر از علاقه شما ، باطلاع می رساند همانطور که می دانید کلیه مطالب دانشنامه رشد توسط اعضای علمی تائید می شوند . لذا شما برای آنکه در زمینه های دلخواه فعالیت و همکاری داشته باشید باید از منبع معتبری برای ما تائیدیه علمی بیاورید و یا اینکه مطالب مورد نظر خود را در انجمن های مربوطه بفرستید ، پس از باز بینی توسط رئیس انجمن ، در بخش مخصوص خود قرار خواهد گرفت .
در حال حاضر بدون ارائه تائیدیه شما می توانید در انجمن ها هر نوع مطلب خود را قرار دهید. پس از بازبینی توسط رئیس انجمن مطلب را با نام خود خواهید دید. بنابراین منتظر مطالب شما هستیم .

با تقدیم احترام،
موفق باشید .

  امتیاز: 0.00