منو
 کاربر Online
873 کاربر online
 : تاریخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک خسروشاهی 3 ستاره ها ارسال ها: 473   در :  یکشنبه 03 مهر 1384 [07:05 ]
  > > چرا کسی حال و حوصله تاریخ را ندارد ؟؟
 

> ناشناس:
> دارا
> بابک خان باز یکدفعه رفتی به محاکمه کشیدن اعتقاد من , مگر مردم کور یا کر هستند که اعتقاد مرا بینابین گفته هایم نبینند همیشه آیا نیاز به عبارت پردازی یک نفر دیگر هست تا مرا بشناسند ؟ تا آنرا چنان بنمایانید که فرد بدهکار بیرون آید ؟ مگر ما شما ها را نمیشناسیم , فاسد ترین افراد , زنجیرکشان ,قاتلان , زبان بر ها هیچ موقع اعتقادشان مورد سوال نیست و فقط پرسش کنندگان و عاصیان از بی عدالتی ها ,جنایت ها ,حق کشی ها هستند که اعتقادشان به محاکمه کشیده میشود و باورشان به سخره گرفته میشود. سی سال است که مردم اینرا میبینند اگر نتوانسته باشند تا بحال آنرا بفهمند دیگر نخواهند توانست این مدت برای هر عقل متوسطی هم کافیست .مردم شما ها را بخوبی میشناسند اگر یک مثقال اسلام ما با شما اختلاف داشت شما ما را سیاهکار معرفی میکنید اما در برابر آدمکشی ها و خونهایی که ناحق به زمین میریزد دم بر نمیاورید زیرا شما ها عاملان ساکت و شریک بی عمل آدمکشان هستید خودتان آدمکش نیستید ولی راه را برای آنان صاف میکنید چون نمیخواهید نانتان به خطر بیافتد طرفدار اسلام نان هستید -کشته شدن زنان و مردان و کودکان بیگناه دلتان را به درد نمیاورد چون زیاد دیده اید و زیاد مردم را بی خانمان و بی پدر و مادر کرده اید - گول زدن و خدعه هم که جزو مرامتان است , آیا ما حق نداریم که از چنین موجوداتی که آنرا انکار نمیکنند بیزار باشیم و نگذاریم که کودکانمان و بستگانمان با آنان رابطه داشته باشند ؟ آیا ما حق نداریم به مردم بگوییم که این راه رحمت نیست و از عده ای طالبانی انتظار رحمت نداشته باشید؟ پیامشان همه مرگ است و دست و زبان بریدن ؟ آیا شما ویدئوی مردی که با گلوله مخ زنی چادری را در خیابان افغانستان و در روز روشن مقابل مردم بیرون میریزد را دیده اید ؟ نمیخواهید از آن دفاع کنید یا چون آن کشور دیگری است به شما ربطی ندارد ؟ آنها از شما الهام گرفتند و آن بلا را بوجود آوردند و حتی ما را هم با کشتن هم میهنانمان گزیدند و خانواده هایشان را داغدار کردند ؟ شما ها با حمایتتان همه شریک جرم و ناظران ساکت این خونهایید و شما هستید که با اینکه آنرا میدانید گناه جنایت بن لادن را به گردن اسرائیل میاندازید تا مردم را گیج کنید تا ندانند چه خبر است . شما میخواهید بگویید همه علوم در قران هست تا من بنشینم زور بزنم و آیه برای اتم پیدا کنم تا شما آنرا خرج قدرتمداری کنید و با آن مردم را فریب دهید ,مردم همانطور که اسلام را با آزادیء وعده داده شده در قران میپذیرند اگر روزی دیدند آن بدست معاویه ها افتاده میتوانند خود را با آن قوم قاطی نکنند چنانکه در افغانستان هم نکردند و آنها را نپذیرفتند -شما میگویی من با اسلام مسئله دارم ولی رویش را نداری بگویی که با شما ها مسئله دارم و شما ها مساوی اسلام نیستید شما میروید ولی اسلام میماند , رحمتش میماند ,و شما به خاطر بی عدالتی هایتان جوابگو خواهید شد .

سلام

نمی دانم چرا افراد مدعی دموکراسی، و منورالفکری به خود اجازه می دهند بی مهابا به هر که مخالف آنهاست اهانت کرده و خود را عقل کل و دانای مطلق بدانند؟ آیا این از تبعات آزادمنشی است؟ بر فرض که شما همانطور که سعی در القای آن دارید بسیار دانا و فرهیخته باشید، در فرهنگ ما سخنان فراوانی در زمینه فروتنی دانشمندان واقعی موجود است.
نکند اقامت طولانی مدت در ینگه دنیا باعث شده تفکرات فردگرایانه و خودپسندانه آن دیار (که نمود بارز آن در طوفان اخیر به منصه ظهور رسید) در شما اثر کند؟

ایمان من هم مثل خیل بسیاری از مردم، در قلب و بیشتر در زبان است و در مرحله عمل کاستی بسیار دارم، که البته در مورد آن هیچ ادعائی نداشته و رطب خورده منع رطب نمی کنم. ولی باید بپرسم شما در کدام مرحله ایمان قرار دارید؟ شما اعتقاد به وجود جن را خرافات می دانید، و به دنبال آن مرا به محاکمه کشیدن اعتقاداتتان متهم می کنید در صورتی که نص صریح قرآن به جن و خلقت آن از آتش اشاره می کند،. اگر قرآن را قبول ندارید، باید از شما بپرسم منابع شما برای درک اسلام و و دستورات آن چیست؟ آیا عدم قبول قرآن جائی برای حتی ادعای مسلمانی باقی می گذارد؟

در جای دیگری باز از طریق الهامات غیبی تان گفته اید:

شما ها عاملان ساکت و شریک بی عمل آدمکشان هستید خودتان آدمکش نیستید ولی راه را برای آنان صاف میکنید چون نمیخواهید نانتان به خطر بیافتد طرفدار اسلام نان هستید -کشته شدن زنان و مردان و کودکان بیگناه دلتان را به درد نمیاورد چون زیاد دیده اید و زیاد مردم را بی خانمان و بی پدر و مادر کرده اید - گول زدن و خدعه هم که جزو مرامتان است , آیا ما حق نداریم که از چنین موجوداتی که آنرا انکار نمیکنند بیزار باشیم و نگذاریم که کودکانمان و بستگانمان با آنان رابطه داشته باشند ؟

باید بگویم چرا کشته شدن کودکان عراقی و فلسطینی دل من را به درد می آورد. یادآوری کودکانی که در جنگ ایران و عراق کشته یا زخمی و آواره شدند دل مرا به درد می آورد. دیدن جانبازان جنگ، مخصوصا شیمیائیها دل مرا به درد می آورد.
ولی باید از شما بپرسم آیا اینها دل شما را به درد می آورد؟ یا همنشینی با عاملان اصلی این جنایات در آمریکا چشم و گوش شما را بسته؟ شما که ادعای آزادگی و ظلم ستیزی می کنید، چرا ترک دیار کرده و در جستجوی عافیت به دیاری رفته اید که بنای آن بر خون سرخپوستان و بردگان سیاه استوار است؟ خوب است که امروزه ادعاهای حقوق بشر و صلح طلبی آنها با جنایات در عراق و رفتار با زندانیان ابوغریب و گوانتانامو نقش بر آب شده و چهره کریه آنان بر جاهلان جهان هم آشکار شده. آیا شده شما این جنایات را محکوم کنید؟ یا این که کنج عافیت طلبیده و فقط زورتان به کشور مظلوم خودتان می رسد؟

شما از ابتدا به جای بحث منطقی و آوردن دلایل عقلی با هوچیگری بحث اصلی را منحرف نموده و از پاسخگوئی طفره رفته اید، که این روند به تدریج پیشرفت کرده و به فحاشی و تهمت زدن به کسانی که حتی آنها را نمی شناسید انجامیده. با ادامه این روند پاسخگوئی به شما را عبث می دانم و مطابق همان اعتقاداتی که شما به سخره گرفته اید از جدل بیهوده می پرهیزم.

خداوند به من ایمانی کامل و توفیق عمل و به شما قلبی سلیم عطا فرماید.

والسلام علی من التبع الهدی

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست