منو
 کاربر Online
537 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک خسروشاهی 3 ستاره ها ارسال ها: 473   در :  پنج شنبه 03 شهریور 1384 [06:12 ]
  >> خروج صهیونیستها از نوار غزه
 

سلام

من هم از این مساله خوشحالم، ولی با توجه به سابقه ای که اسرائیل از خودش به جا گذاشته عمل مشکوکی است و به نوعی یک عقب نشینی تاکتیکی می باشد.

شاید خبر زیر به نقل از روزنامه کیهان، بیانگر گوشه ای از علت اصلی این کار باشد:

افشاي توطئه صهيونيست ها براي محدود كردن كشور فلسطين به غزه


هفته نامه «المنار» از توطئه تأسيس «جمهوري فلسطين» در محدوده غزه پرده برداشت.
به گزارش خبرگزاري «قدسنا»، هفته نامه المنار، چاپ فلسطين به نقل از منابع عربي و فلسطيني با هشدار درباره توطئه تأسيس «جمهوري فلسطين» در محدوده غزه، خبر داد: شهر غزه در روزهاي آينده شاهد افتتاح نمايندگي هاي ديپلماتيك برخي دولت هاي عربي خواهد بود. اين منبع از رايزني هاي گسترده در اين باره خبر داده و حضور فعال امارات متحده عربي را به عنوان آغازگراين حركت افشا كرد.
به نوشته اين هفته نامه، در صورت تحقق اين امر، در واقع اهداف رژيم صهيونيستي محقق شده است چرا كه «آريل شارون» نخست وزير رژيم صهيونيستي، از اجراي طرح خروج از غزه هدفي جز تبديل اين منطقه به كانون سياسي آينده فلسطيني نداشته است.
المنار مي نويسد: شارون پيش از آغاز اجراي طرح خروج از غزه، در جريان سفرهاي ممتد به واشنگتن اين قصد خود را به اطلاع «بوش»، رئيس جمهوري آمريكا رساند و خروج از غزه را مشروط به توافق آمريكا با تشكيل دولت فلسطيني در غزه مشروط كرده است.
  امتیاز: 0.00