منو
 کاربر Online
489 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 17 اردیبهشت 1384 [04:52 ]
  پورتال علمی 60 رشته- پارس درگاه-www.parsdargah.com (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:خسرو نورمحمدی


سایت پارس درگاه به منظور برقراری ارتباطط و تبادل اطلاعات علمی و تخصصی میان متخصصین ایرانی داخل و خارج کشور، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، مراکز علمی و تحقیقاتی، سازمانهای دولتی، شرکتها، صنایع، نشریات علمی و تخصصی و سایر افراد و مراکز مرتبط و یا علاقمند به مباحث تخصصی ایجاد شده است . با توجه به تجربه موفق راه اندازی آزمایشی دو گروه مدیریت و اقتصاد (و جذب 4000 نفر از متخصصین کشور و اعلام آمادگی چندین سازمان دولتی و خصوصی در فاصله زمانی 10 هفته) انتظار می رود اکنون با کامل تر شدن ساختار داخلی سایت در زمان کوتاهی مجموعه وسیعی از متخصصین و سازمانها را جذب نماید.
این سایت بصورت یک درگاه (پورتال) طراحی شده و دارای ساختار ویژه ای است،بطوریکه با عضویت در آن امکان دسترسی هر شخص یا سازمان به مجموعه فوق (که یک گروه را تشکیل میدهند) بطور مساوی و برابر فراهم می شود.
در هر گروه مجموعه ای از خدمات علمی ارائه می شود که به تناسب و فراخور هر گروه(علمی، فنی، دینی و هنری) و یا سیاست های مدیر و دبیر می تواند تفاوت داشته باشد. (برای کسب اطلاع از خدمات گروه تخصصی خودتان، می توانید به لیست گروههای علمی مراجعه نمائید.)
نحوه عملکرد هر گروه بدین صورت است که شما به عنوان یک شخص یا سازمان صرفاً با ثبت آدرس پست الکترونیکی تان عضو گروه شده و از آن لحظه می توانید به گروه پیام فرستاده و یا از گروه پیام دریافت نمائید. این پیامها می تواند شامل: اطلاع رسانی در مورد همایش ها، اخبار انتشارات، پرسش و پاسخ علمی، فراخوان طرحهای تحقیقاتی، ارائه فرصتهای شغلی، معرفی و اخبار سایتهای علمی، اطلاعیه ها و هر آنچه که به نظر شما برای یک گروه علمی مناسب است، باشد. سپس که مطالب شما دسته بندی شده و تحت یک مجله الکترونیکی برای شما و سایر اعضاء ارسال می شود.
پارس درگاه با ایجاد امکانات نرم افزاری در محیط اینترنت به هر گروه امکان میدهد که بطور مستقل توسط مجموعه مدیریتی خود اداره شود. فعالیت هر گروه پس از انتخاب اولین نفرات مجموعه مدیریتی که از داوطلبین می باشند شروع خواهد شد، لذا از متخصصین علاقه مند به همکاری در اداره گروه ها به عنوان دبیر یا مدیر که با کامپیوتر و اینترنت در حد کافی آشنایی داشته باشند و یا از سازمانهای دولتی یا خصوصی که به نوعی خود را در امور علمی کشور دخیل می دانند، دعوت بعمل می آید برای همکاری در مجموعه مدیریتی گروه مورد نظر خود با ما تماس حاصل نمایند.
www.parsdargah.com
  امتیاز: 0.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline وزیری 3 ستاره ها ارسال ها: 52   در :  سه شنبه 20 اردیبهشت 1384 [15:36 ]
  > پورتال علمی 60 رشته- پارس درگاه-www.parsdargah.com (از طریق تماس با ما)
 

سلام
حضور موفق شما را در عرصه فن آوری اطلاعات از خداوند بزرگ خواستاریم
از طرف دوستان شبکه رش


  امتیاز: 0.20