منو
 کاربر Online
874 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 13 اردیبهشت 1384 [09:00 ]
  من به سیستم وارد نیستم لطفا"مرا راهنمایی کنید (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:مرضیه اسدسنگابی  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline خدیجه جفاکش 3 ستاره ها ارسال ها: 204   در :  یکشنبه 29 خرداد 1384 [08:31 ]
  > من به سیستم وارد نیستم لطفا"مرا راهنمایی کنید (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم سرکار خانم مرضیه اسد سنگابی ،
با سلام و تشکر از ایمیل شما در تاریخ سه شنبه 13 اردیبهشت 1384 ، جهت اطلاع شما ، برای استفاده از دانشنامه باید روی گزینه دانشنامه کلیک کرده سپس در قسمت بالا دست راست بنام ورود روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید ، در این هنگام صفحه ای باز شده مشخصاتی را از شما میخواهد بخاطر داشته باشید بخشهایی که با علامت ستاره مشخص شده را حتما پر نمایید تا در هنگام تایید دچار مشکل نشوید . با امید باینکه شما نیز یکی از کاربران خوب ما شوید هرگونه مشکلی داشتید یا راهنمایی خواستید لطفا با ما در میان بگذارید . منتظر ثبت نام شما هستیم .

با تقدیم احترام
موفق باشید

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 30 خرداد 1384 [14:19 ]
  > من به سیستم وارد نیستم لطفا"مرا راهنمایی کنید (از طریق تماس با ما)
 

کاربر محترم سرکار خانم مرضیه اسد سنگابی ،
با سلام و تشکر از ایمیل شما در تاریخ سه شنبه 13 اردیبهشت 1384 ، جهت اطلاع شما باید بگوئیم هر کاربری که بخواهد از دانشنامه استفاده نماید ابتدا باید وارد دانشنامه شده سپس در بخش ورود ثبت نام نماید ( توجه : در موقع ثبت نام بخش های ستاره دار حتما باید پر گردند تا در موقع تایید مشکلی رخ ندهد ) . با امید باینکه شما بزودی یکی از کاربران خوب ما شوید ، موفق باشید . در ضمن اگر باز هم دچار مشکل شدید یا راهنمایی بیشتر خواستید لطفا با ما ارتباط برقرار نمایید.

با تقدیم احترام ،
شبکه رشد .

  امتیاز: 0.00