منو
 کاربر Online
559 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 24 بهمن 1383 [06:21 ]
  ويندوز longhorn
 

اطلاعاتي دقيق در مورد ويندوز لانگ هورن كه قرار است به زودي بيايد مي خواستم؟

  امتیاز: 0.40     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد خالدی 3 ستاره ها ارسال ها: 153   در :  یکشنبه 25 بهمن 1383 [07:26 ]
  >ويندوز longhorn
 

نسخه ی بعدی Windows که برای سال 2005 برنامه ریزی شده است، Windows Longhorn نام گذاری شده که مبتنی بر تکنولوژی .Net است. از برتری های این نسخه نسبت به قبل، بهبود و توسعه ی گرافیک و صداست. در حقیقت بهبود سخت افزاری در Longhorn بر روی چهار چیز متمرکز شده است: گرافیک، صدا، نصب و یک کیت راه انداز جدید Longhorn.

  • گرافیک
برای پشتیبانی تصویر با قدرت تفکیک بالا، مایکروسافت روش ارائه ی گرافیک را از رابط فعلی (GDI و GDI+) به Desktop Composition Engine (DCE) که مبتنی بر DirectX9 است، تغییر داده است. مایکروسافت به شرکتهای سازنده ی سخت افزارهای گرافیکی گفته است که Longhorn با بهره گیری حد اکثر از سخت افزارهای گرافیکی سه بعدی به نحو شایسته ای تولید تصویر همزمان را مدیریت می کند.

  • صدا
مایکروسافت به همان طریقی که تصویربرداری دیجیتال در XP را بهبود داد به توسعه ی صدا در Longhorn همت گماشت. Longhorn تنظیمات صدا و تصویر را، مثل سطوح درجه بندی یا ورودی های پیش فرض، از طریق یک audio policy engine مدیریت کرده و از نوعی روش خودکشف (self-discovery) برای وسائل صدا و تصویر پشتیبانی می کند. به عنوان مثال اگر کاربری یک میکروفون را به هر یک از جک (jack) های صدا بزند، Longhorn آن را به عنوان یک وسیله ی ورودی در نظر گرفته و راه اندازهای مربوط به آن را به حافظه بارگذاری می کند.

در صورت تمایل می توانید ادامه ی این مطلب را در آدرس زیر بخوانید.
http://www.directionsonmicrosoft.com/sample/DOMIS/update/2003/07jul/0703wrltli.htm

  امتیاز: 1.40     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 10 اسفند 1383 [06:09 ]
  سخت افزار هاي ويندوز longhorn
 

آيا مشخص شده است كه حداقل سخت افزار لازم براي نصب لانگ هورن چيست و آيا اين ويندوز بر روي سيتم هاي معمولي فعلي نصب مي شود يا مثل ويندوز ايكس پي 64 بيتي نياز به سخت افزار هاي جديدي دارد؟؟؟؟

  امتیاز: 0.00