منو
 صفحه های تصادفی
لشکرکشی اول تیمور به ایران
گراز
تفاوت ادیان
چرخه کربن
امام صادق علیه السلام و پیشگویی حکومت منصور دوانیقی
آزمایش میخ های اسرار آمیز
روکشی فلزات
ساختمانهای رسوبی بیولوژیکی
السالوادور
تیره گل ساعت
 کاربر Online
197 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد خالدی 3 ستاره ها ارسال ها: 153   در :  دوشنبه 30 آذر 1383 [08:03 ]
  سرآغاز
 

دوستان عزیز، سلام؛

سال هاست که اندیشه ی تدارک بستری مناسب برای ارائه ی بحث های فنی کامپیوتری به صورت آکادمیک و طرح پرسش ها و بیان پاسخ های صحیح، دقیق و علمی، به طریقی که روح پرسشگر را اقناع کند، ذهن مرا به خود مشغول کرده است.

پس از درگیر شدن در پروسه ی خلق و پرورش دانشنامه، به نظرم رسید که می توان از امکانات موجود در انجمن ها جهت نیل به هدف مذکور استفاده کرد. انجمنی که پیش رو دارید (کامپیوتر)، به همین منظور دایر گردیده است. امید که با کمک و همراهی شما عزیزان، زمینه ی رشد و اعتلای هر چه بیشتر این علم و البته در حد بضاعت این مقال، فراهم گردد.

به زودی با طرح یک سری مباحث علمی و کاربردی، سعی می کنم اطلاعاتی را با شما مبادله کنم، اما قبل از آن منتظر پیشنهاد های شما می شوم که در صورت علاقه به موضوعی خاص، کار را با آن موضوع شروع کنم.

به خاطر داشته باشید که عصر مخفی کردن اطلاعات به سر آمده است. پس، از دادن آن به دیگران امساک نکنید. یادمان باشد که شعار ما در این انجمن چنین است:

بیاموزیم و بیاموزانیم... بدون هیچ چشمداشتی
  امتیاز: 0.80     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مهدیار نوید 3 ستاره ها ارسال ها: 500   در :  دوشنبه 07 دی 1383 [09:49 ]
  > سرآغاز
 

با سلام!

"به خاطر داشته باشید که عصر مخفی کردن اطلاعات به سر آمده است. پس، از دادن آن به دیگران امساک نکنید. یادمان باشد که شعار ما در این انجمن چنین است:"

"بیاموزیم و بیاموزانیم... بدون هیچ چشمداشتی"


شعار بسیار خوبی انتخاب کرده اید!

به نظر من شرط زیستن در جامعه اطلاعاتی و استفاده از اطلاعات دیگران به اشتراک گذاشتن اطلاعات خودمان است.

البته اگر می خواهیم مفید باشیم!

با آرزوی موفقیت

  امتیاز: 0.00