منو
 کاربر Online
935 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline رضا رادمان 1 ستاره ها ارسال ها: 3   در :  شنبه 23 آبان 1383 [11:11 ]
  داستان دانشنامه - 1
 

یکی بود یکی نبود
غیر از خدای مهربون هیچ کس نبود.

جونم براتون بگه که درسته اولش هیچی نبود ولی رنج تهیه دانشنامه را حدود 5 ؛ 6 سال پیش خیلی های دیگه کشیدن. این داستان اول آدماست و یکی از اون آدما خود من یعنی راوی این داستان هستم.

شب بود ؛ یکی از دوستانم به من زنگ زد گفت یکی از دوستانش کارت کامپیوتری داره که نمیدونه چی است ! این من خواست که اگه چیزی سرم میشه برم ببینم اون وسیله عجیب چیه!. منم با کلی ذوق و شوق رفتم ببینم موضوع چیه! رسیدم. قطعه جالبی بود < ISA بود . دوتا پورت خروجی هم داشت با کلی jumper !. از روی عکس گوشی تلفنی که روش بود حدس زدم که باید مودم باشه! همون جا بود که اون کارت را به مبلغ 95 هزار تومان خریدم. یک مودم 2400 !!. یعنی از یک دهم سرعت های معمول فعلی هم کمتر.

از اینجا بود که همه چی برای من عوض شد . ولی حیف ! مودم داشته باش ولی توی دنیای شبکه ها تنها باش چه فایده؟!

تا اینکه شنیدم کسی پیدا شده که حسابی روی این موضوع سرمایه گذاری کرده و شبکه آبرومندی تهیه کرده. معطل نکردم! با مودمم شمارشو گرفتم ولی وصل نشد.

بقیه اش باشد برای قسمت بعد !

ارادتمند
رادمان

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مهدیار نوید 3 ستاره ها ارسال ها: 500   در :  سه شنبه 08 دی 1383 [13:42 ]
  > داستان دانشنامه - 1
 

اقای رادمان
سلام.

ادامه داستانتان چی شد؟

  امتیاز: 0.00