منو
 کاربر Online
900 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  پنج شنبه 11 آبان 1396 [04:15 ]
  اعضای باشگاه دانش آموزی هوافضای جوان از مرز 2000 عضو گذشت
 

ستاد هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری فناوری های هوایی را در باشگاه دانش آموزی هوافضای جوان ترویج و فرهنگسازی می کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، باشگاه هوافضای جوان به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی و دانشگاه جامع امام حسین سال گذشته راه اندازی شد.
باشگاه هوافضای جوان با هدف آموزش مفاهیم بنیادی هوافضا به جوانان، ترویج و فرهنگسازی فناوری های هوایی، معرفی رشته مهندسی هوافضا و ظرفیت‌های شغلی این رشته در کشور و ارائه کارگاه‌های ساخت هواپیمای مدل، اقدام به تاسیس شده است. این باشگاه برای جذب بیش از پیش دانش آموزان مستعد در این حوزه، امسال فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی آغاز کرد که تاکنون با گذشت حدود 4 ماه، موفق به جذب بیش از 2 هزار مخاطب شده است. امید است با فعالیت های آغاز شده در باشگاه هوافضای جوان، نسل جدید هر چه بیشتر با ظرفیت های فناوری حوزه هوافضا آشنا گردند و با افزایش روزافزون مخاطبین، گامی مهم در راستای تامین نیروی انسانی متخصص در آینده صنعت هوافضا برداشته شود.


منبع: http://iatdh.isti.ir/news

  امتیاز: 0.00