منو
 کاربر Online
725 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  چهارشنبه 03 آذر 1395 [19:24 ]
  اهدای جایزه ی ترویج علم به آقای اسدالله قمری نژاد
 

امسال نام دو نفر از فعالان حوزه نجوم آماتوری ایران بعنوان برگزیده جایزه ترویج علم کشور در سال 1395 قرار دارد.
هیئت داوران جایزه ترویج علم به دلیل انجام فعالیت های نوآورانه و ترویجی به ویژه در زمینه ی همگانی سازی نجوم از طریق رسانه های مختلف از جمله نشریات علمی و ترویجی، برنامه های تلویزیونی و فعالیت های آموزشی جایزه ی ترویج علم سال 1395 را به جناب آقای اسدالله قمری نژاد تقدیم کردند.
اسدالله قمری نژاد که همه اهالی نجوم او را بعنوان پیشکسوت نجوم آماتوری و بخصوص عکاسی نجومی در کشور می شناسند به دلیل بیش از سی سال فعالیت در ترویج علم نجوم در کشور و تعریف و اجرای هدف دار برنامه های نجومی، موفق به کسب جایزه انجمن ترویج علم شد.
آقای قمری نژاد، عناوینی چون عضو هیات موسس شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران، دبیر اجرایی شاخه آماتوری، دبیر اجرایی کنام شاخه آماتوری، دبیر کارگاه ها و نمایشگاه های پروژه بین المللی توآن در کشور و عضو کمیته نظارت و ارزیابی انجمن نجوم ایران را در کارنامه خود دارد.
و همچنین آقای سیاوش صفاریانپور در بخش رسانه توانست منتخب جایزه انجمن ترویج علم در سال 1395 شود.
رییس و هیات مدیره محترم انجمن نجوم به نوبه خود دریافت جایزه انجمن ترویج علم را در سال 1395 به هر دو عزیزان فعال تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.
منبع: انجمن نجوم ایران

دبیر گروه نجوم شبکه رشد نیز، اهدای جایزه ترویج علم را به آقای اسدالله قمری نژاد و آقای سیاوش صفاریانپور تبریک گفته و برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون دارد.

  امتیاز: 0.00