منو
 صفحه های تصادفی
مدار محاسبه فاصله از طریق امواج آلتراسونیک بوسیله میکروکنترلر
پنی‌سیلین
heart valve disease
صوت موسیقی
درس روش های تعیین موقعیت
پیامبر اکرم و نپذیرفتن صدقه در کودکی
مرغ2
بی‌اختیاری‌ ادرار فوریتی
عمر بن عبدالعزیز ابی دلف
نسبت های نا همساز
 کاربر Online
832 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 مهر 1395 [15:11 ]
  کنسول جدید نینتندو امروز بعد از ظهر رونمایی می‌شود
 

پس از یکی دو سال خبر و شایعه، بالاخره امروز قرار است رسما نینتندو از کنسول جدیدش صحبت کند. این شرکت ژاپنی خبر داده است که کنسول Nintendo NX در تاریخ ۲۰ام اکتبر، یعنی همین امروز، در قالب یک ویدیوی پیش‌نمایش رونمایی خواهد شد.

توییتر ژاپنی نینتندو گفته است که ویدیوی رونمایی از NX بیش از ۳٫۵ دقیقه است.
کنسول جدید نینتندو تا به امروز به اسم رمز NX شناخته می‌شد، اما این طور که نینتندو از این کنسول صحبت کرده، ممکن است شاید اسم نهایی‌اش هم NX باشد. تریلر رونمایی از کنسول جدید نینتندو در ساعت ۷ صبح به وقت ایالات متحده، یعنی ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران نمایش داده خواهد شد.

نینتندو در چند سال اخیر، به جای برگزاری کنفرانس‌های مختلف، اقدام به نمایش ویدیو به صورت آنلاین کرده است؛ طوری که این شرکت در نمایشگاه‌هایی مثل E3 یا Gamescom حضور پیدا نمی‌کند و به جای کنفرانس، ویدیوهای از پیش ساخته شده‌ی بسیار خوبی نشان می‌دهد. انتظار داریم ویدیوی رونمایی از NX هم به خوبی نمایش‌های دیگر این شرکت باشد.

در حالی که بازی‌کننده‌ها پس از شنیدن این خبر، در ابتدا تصور کردند که نینتندو یک تیزر کوتاه نشان می‌دهد، توییتر ژاپنی نینتندو گفته است که ویدیوی رونمایی از NX بیش از ۳٫۵ دقیقه است.

نکته‌ی جالب درباره‌ی زمان نمایش ویدیوی معرفی اولیه‌ی Nintendo NX، نزدیک بودن آن به زمان رونمایی از تریلر Red Dead Redmeption 2 است؛ طوری که نینتندو قرار است دقیقا یک ساعت قبل از نمایش Red Dead Redemption 2 ویدیوی NX را نشان دهد. از کجا معلوم، شاید قرار باشد در انتهای تریلر رونمایی از Red Dead جدید، اسم کنسول نینتندو را هم در کنار پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان ببینیم.

منبع: VG247

  امتیاز: 0.00