منو
 کاربر Online
351 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 مهر 1395 [15:02 ]
  یکی از بهترین قابلیت‌های لمس سه‌بعدی آیفون به کیبورد گوگل افزوده شد
 

قابلیت لمس سه‌بعدی قابلیتی نیست که کاربران گوشی‌های آیفون مدام از آن استفاده کنند. اما شاید یکی از هوشمندانه‌ترین استفاده‌هایی که اپل برای لمس سه‌بعدی ابداع کرده است و باعث شده کاربران لمس سه‌بعدی را از یاد نبرند و از این قابلیت استفاده کنند شیوه بسیار آسانی است که از طریق آن می‌توانید نشانگر را در iOS جابه‌جا کنید. وقتی از کیبورد پیش‌فرض اپل استفاده می‌کنید می‌توانید هر جایی از کیبورد را فشار دهید و با جابه‌جا کردن انگشت‌تان می‌توانید مکان‌نمای متن را آزادانه حرکت دهید. این کار خیلی سریع‌تر و دقیق‌تر از فشردن نقطه‌ای است که می‌خواهید تایپ را از آن نقطه ادامه دهید.

حال کیبورد مخصوص iOS گوگل (Gboard) هم همین ویژگی‌ را به اپ خود افزوده اما با این حال هنوز به خوبی کیبورد اپل نیست. در واقع در کیبورد اپل می‌توانید مکان نما را به شکل عمودی بالا و پایین ببرید در حالی که کیبورد گوگل فقط بهتان‌ اجازه می‌دهد مکان‌نما را به شکل افقی جا‌به‌جا کنید.

جدیدترین نسخه از کیبورد گوگل علاوه بر افزودن این امکان، حال از اموجی‌های iOS 10 هم پشتیبانی می‌کند و با استفاده از آن به سادگی می‌توانید اطلاعات تماس‌های‌تان را هم با دیگران به اشتراک بگذارید. آخرین نسخه از کیبورد گوگل در حال حاضر از اپ استور قابل دانلود کردن است.

  امتیاز: 0.00