منو
 صفحه های تصادفی
تیره سیستاسه
رشته آبادانی روستاها
اصول ادیان آسمانی
سس
تئوری انقباض زمین
علامه طباطبائی
آیا به راستی تنبیه موثر است؟
انفجار اتم
Protactinium
عقیقه فرزند
 کاربر Online
949 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  سه شنبه 29 تیر 1395 [19:16 ]
  نکسوس امسال را از هر جهت ببینید
 

می‌دانیم که گوگل قرار است امسال دو گوشی جدید نکسوس عرضه کند؛ گوشی‌هایی که توسط شرکت HTC ساخته شده‌اند. در حالی که احتمالا تا چند ماه آینده، گوگل از نکسوس‌های جدیدش رونمایی خواهد کرد، تا به امروز توانسته‌ایم برخی از مشخصات این گوشی‌ها را ببینیم. برای مثال، دو هفته‌ی پیش یک طرح سه‌بعدی از نکسو‌س HTC دیدیم.

هنوز اطلاعات مشخصی از زمان معرفی نکسوس‌های امسال در اختیار نداریم.
شبکه‌ی یوتیوبی Techconfigurations اخیرا با استفاده از اطلاعات منتشر شده و رندرهای سه‌بعدی منتشر شده از نکسوس HTC یک ویدیو ساخته است. البته رندرهایی که دیده بودیم، تمام و کمال تمام بخش‌های گوشی را نشان نمی‌دادند و برای ساخت این ویدیو هم، برخی نقاط گوشی بدون وجود اطلاعات دقیق طراحی شده‌اند.

هنوز اطلاعات مشخصی از زمان معرفی نکسوس‌های امسال در اختیار نداریم. با این حال، احتمال اینکه گوشی‌ها در پاییز معرفی و عرضه شوند، وجود دارد. فعلا فقط می‌دانیم که نکسوس‌های HTC با اسم رمز M1 Marlin و S1 Sailfish شناخته می‌شوند و مطمئنا اندروید ۷٫۰ نوگت به‌صورت پیش‌فرض روی آن‌ها نصب است.

می‌توانید در ادامه، ویدیویی که از نکسوس امسال ساخته شده است را ببینید. با این حال، باز هم اعتماد زیادی به این ویدیو نکنید و تا انتشار اطلاعات بیشتر از نکسوس‌های HTC صبر کنید.

  امتیاز: 0.00