منو
 صفحه های تصادفی
لقب سیدالشهداء
عناوین و اسامی قرآن کریم
اناجیل
تعمیرکار سیستمهای ایمنی و حفاظتی - دزدگیر
ضرورت دستیابی به انرژی خورشیدی
TCP/IP
رشته مهندسی هوا فضا
آلفا
فلسفه گریه بر شهید
تاج پادشاه اشکانی
 کاربر Online
375 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  یکشنبه 29 فروردین 1395 [19:59 ]
  یک هفته با بازی
 

این حالت جدید بازی Dota 2 در قالب تریلری که شبکه‌ی Steam را در حالت VR به نمایش در می‌آورد، نشان داده شد. در این تریلر حالت استاندارد بازی Dota 2 در محیطی مجازی که با الگو برداری از این عنوان و شخصیت‌های آن ساخته شده به شکل معلق در این فضای مجازی به نمایش در می‌آید. در این فضای مجازی یک نقشه هم از محیط مسابقه به همراه آواتارهایی از قهرمان‌های این عنوان قابل مشاهده است.

بازی Dota 2 هم اکنون به عنوان یکی از عنوان‌های محبوب آنلاین دنیا به شمار می‌رود که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد که مسابقه‌های مختلف را هم از داخل خود بازی مشاهده کنند. در این حالت بازی‌کننده‌ها می‌توانند به شکل آزادانه در محیط مسابقه‌ها حرکت کنند و از زاویه‌های مختلف مبارزه‌ی تیم‌های متفاوت را مشاهده کنند.

تماشای این بازی در حالت واقعیت مجازی می‌تواند نظر بسیاری از بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب کند. متاسفانه تریلر به نمایش درآمده این حالت بسیار کوتاه است و امید‌واریم در آینده بخش‌های بیشتری از آن منتشر شود.

به احتمال زیاد این حالت جدید در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و تا زمانی که مشکلات آن برطرف نشود، در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار نمی‌گیرد. به احتمال زیاد حالت واقعیت مجازی بازی Dota 2 به شکلی ساخته خواهد شد که بتوان با هدست Oculus Rift هم آن را تجربه کرد.

هنوز مشخص نیست که این حالت جدید در چه تاریخی عرضه می‌شود و شرکت والو هم هیچ وقت تاریخ دقیقی برای منتشر کردن مضامین جدید بازی‌هایش اعلام نمی‌کند.

منبع: Digikala

  امتیاز: 0.00