منو
 کاربر Online
429 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه فیزیک 3 ستاره ها ارسال ها: 2228   در :  شنبه 19 دی 1394 [20:28 ]
  نام نویسی در المپیاد فیزیک دانش آموزی آغاز شد
 

نام نویسی در المپیاد فیزیک دانش آموزی آغاز شد

نام نویسی در مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی از امروز 19دی ماه آغاز شد و تا پایان وقت اداری چهارشنبه 30 دی ماه ادامه خواهد یافت.

به گزارش گروه علمی ایرنا از مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، ثبت نام در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی همانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک به نشانی http://azmoon.srttu.edu به دو طریق انفرادی و گروهی توسط مدیر واحد آموزشی مدارس امکان پذیر است.

از مسئولان آموزش و پرورش استانی به خصوص مدیران مدارس تقاضا شده که اقدامات لازم را در خصوص اطلاع رسانی مناسب به دانش آموزان علاقمند به نحو مقتضی انجام دهند.

فارغ از ثبت نام به صورت انفرادی یا گروهی، تایید صحت اطلاعات و عکس دانش آموز توسط مدیر واحد آموزشی مدارس الزامی است و مسئولیت بروز هرگونه اختلاف متوجه وی خواهد بود.

به دانش آموزان علاقمند به شرکت در آزمون المپیاد علمی توصیه می شود اطلاعات و توصیه های ارائه شده در بخشنامه را به دقت مطالعه کنند تا دچار مشکل نشوند.

زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه ثبت نام http://azmoon.srttu.edu اعلام خواهد شد.

طبق اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، مهلت ثبت نام در این آزمون تمدید نخواهد شد.
دستورالعمل برگزاری آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 95-1394 طی نامه ای به شماره 209652/460 تاریخ 16 دی ماه سال جاری به استان های سراسر کشور اعلام شده است.

  امتیاز: 0.00