منو
 کاربر Online
1482 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  جمعه 05 اردیبهشت 1393 [08:34 ]
  قابل توجه گروه های نجومی سراسر کشور- روز نجوم امسال جمعه 19 اردیبهشت 1393
 

ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی بهروزی و کامیابی در سال جاری، به استحضار می رساند بر مبنای تعریف زمان برگزاری روز نجوم (یکی از روزهای تعطیل تقویم هر کشوری که در هفته‌ی نزدیک به نخستین تربیع ماه بین 15 آوریل تا 15 می است.) روز نجوم امسال جمعه 19 اردیبهشت 1393، انتخاب شده است. لذا از تمامی گروه های نجومی که قصد انجام فعالیت های ترویجی در هفته و روز نجوم امسال را دارند دعوت می شود تا در صورت تمایل به شرکت در طرح ملی ` نجوم برای مردم ` ، با انجمن نجوم ایران همکاری نمایند.
چه گروه هایی می توانند در این طرح ملی شرکت نمایند؟
تمامی گروه ها، NGO ها، انجمن های علمی، مدارس فعال در حوزه نجوم، هسته های پژوهشی دانشگاه ها و کلیه فعالان نجومی کشور
•از بین گزارشات ارسالی گروه های شرکت کننده در طرح ملی ` نجوم برای مردم ` سه گروه بعنوان گروه های دارای بهترین شیوه توضیح رویدادهای نجومی برای مردم (گروههای سنی مختلف) انتخاب شده و جوایزی برای ایشان منظور می گردد.
•همچنین گروه های شرکت کننده در این طرح می توانند از حمایت های معنوی انجمن برای برگزاری برنامه های هفته و روز نجوم برخوردار شوند.
•گزارشات تمامی گروه های شرکت کننده در سایت و خبرنامه انجمن درج گردیده و بعنوان نمایندگان انجمن نجوم ایران به وزارت علوم منعکس می گردد
شرایط شرکت در طرح ملی ` نجوم برای مردم `
1)گروه های علاقمند باید برنامه های پیش بینی شده خود را حداکثر تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه به دفتر انجمن ارسال نموده تا نام گروه در طرح فوق ثبت گردد.
2)گزارشات ارسالی باید شامل گزارش تصویری (فیلم و عکس) و گزارش کتبی باشند.
3)مهلت ارسال گزارشات حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه ( گزارشات ارسال شده بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهند شد)
4)فعالیت ها باید با محوریت ترویج علم نجوم بین عموم مردم باشد و از ترویج خرافات علمی پرهیز گردد.
5)فعالیت های مبتکرانه و بدیع از امتیاز بیشتری برخوردارند.
به امید پیشرفت فعالیت های علمی نجوم در جای جای میهن عزیزمان ایران

منبع خبر:http://www.asi.ir
انجمن نجوم ایران

  امتیاز: 0.00