منو
 صفحه های تصادفی
زنسیت
مامور اجرایی محیط زیست
مناظره امام باقر علیه السلام با سالم
پروتون خواهی
محافظت امام کاظم علیه السلام از علی بن یقطین
یزید بن معاویه
گادولینیم
ولاء زعامت
نظریه برونشتد لوری
دانشگاه مجازی در مقابل دانشگاه واقعی
 کاربر Online
785 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  جمعه 10 خرداد 1392 [13:37 ]
  هنگام خوردن فست فود به این نکات توجه کنید.
 

هنگام خوردن فست فود به این نکات توجه کنید.

1 - بهترین زمان برای خوردن فست‌فودها و گرفتن غذا، برای ناهار بین ساعت 12/30 تا 13/30 ظهر و برای شام بین ساعت 8/30 تا 9/30 شب است.
زیرا در تهیه ی فست‌فود‌، همیشه غذاها ، زودتر پخته و در محلی نگهداری می‌شوند. قاعده و اصول این است که بعد از یک زمان مشخص، این غذاها دور ریخته شود اما گاهی این اتفاق نمی‌افتد.

2- می‌توانید از فروشنده بخواهید مثلا سیب‌زمینی شما را بدون نمک بدهند یا ساندویچ را بدون سس تا موظف شوند غذای شما را همان لحظه آماده کنند و از جعبه غذا در سینی نگذارند.

3 - وسایل آشپزخانه در فست‌فودها با ماده‌های شوینده شیمیایی در آخر شب تمیز می‌شوند. اگر اولین مشتری فست‌فودها در صبح بعد باشید، قاعدتا آثار این مواد همچنان وجود دارد و ممکن است در غذای شما هم باشد.

4 - برای اینکه بفهمید به رستورانی تمیز و پاکیزه آمده‌اید، ساده‌ترین راه نگاه کردن به یخ‌های داخل لیوان است. اگر یخ‌ها شفاف باشند و املاح نداشته باشند، مطئمن باشید غذایی پاکیزه می‌خورید.

5 - غذاهای کبابی مانند فیله ی مرغ سفارش دهید تا کم کالری تر باشد.

  امتیاز: 0.00