منو
 کاربر Online
1478 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392 [06:44 ]
  با این مواد غذایی خستگی را از خود دور کنید.
 

با این مواد غذایی خستگی را از خود دور کنید.

با موادغذایی طبیعی انرژی‌زا، روزتان را پُر انرژی ادامه دهید.

مخلوط آب و لیمو
آب لیموی تازه یک نوشیدنی انرژی‌زاست. نوشیدن آب یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن روزی خوب است. افرادی که دچار اندکی کم آبی هستند، بیشتر از سایرین احساس خستگی مفرط می کنند.

میوه تازه
شکر طبیعی موجود در میوه‌ها سبب افزایش انرژی شما می‌شود. به سبب اینکه میوجات دارای فیبر هستند، موجب می‌شود تا قندخون در حالت متعادل باقی بماند.

خشکبار
بادام، فندق و بادام زمینی سرشار از منیزیم هستند، همچنین آنها سرشار از فیبر هستند. این موضوع قندخون را متعادل نگاه می‌دارد و باعث می‌شود دیرتر احساس گرسنگی و خستگی کنید.

شکلات تلخ
خوردن شکلات تلخ پس از ناهار می‌تواند جایگزین یک دسر خوب باشد. شکلات حاوی ترکیباتی است که نقشی مشابه کافئین در قهوه داشته و به بهبود وضعیت انرژی در شما کمک می‌کند.

نان سبوس دار
کربوهیدرات ۶۰ درصد انرژی مورد نیاز بدن شما را تامین می‌کند. غلات سبوس دار حاوی مواد کربنی پیچیده و سرشار از ویتامین و مواد معدنی هستند. خوردن غلات سبوس دار از افزایش ناگهانی قند خون در شما جلوگیری می‌کند. همین موضوع سبب می‌شود که شما سرحال تر باشید و پس از خوردن این دست از غلات احساس خواب آلودگی نکنید.

  امتیاز: 0.00