منو
 صفحه های تصادفی
خزانه دار راز پیامبر
مصحف فاطمه علیهاسلام
قره غاز بزرگ
صنایع هوایی تایوان
معاملات تجارتی تبعی
فهرست مردم به ترتیب نام
اوکلاز
الکتریسیته
نظریه ابرریسمان
ابوالفضل جعفر بن محمد
 کاربر Online
439 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  چهارشنبه 24 آبان 1391 [08:19 ]
  چه وقت و چگونه میوه بخوریم؟
 

چه وقت و چگونه میوه بخوریم؟

- وقتی شما میوه می‌خورید غذایی خورده‌اید که دارای بهترین ویتامین‌ها، املاح و فلزاتی هستند که عمل ساختن و ترمیم بافتها و سلولهای مختلف بدن دخالت دارند.

- خوردن میوه درهنگام صبح باعث لاغری می‌شود.
برای از بین بردن چربی‌های اضافی و لاغر شدن، استفاده از میوه‌هایی که قند کمی داشته و فاقد چربی هستند برای صبحانه مناسب‌ترند.
بهترین میوه برای این رژیم، مرکبات، انواع آلو، گوجه، گلابی و میوه‌های تازه هستند. وقتی شما برای مدتی صبح‌ها فقط میوه همراه با لیموترش بخورید متوجه خواهید شد که چربی‌های اضافی ذخیره شده در شکم و قسمت‌های دیگر بدن کمتر می‌شود و با شادابی که بدست آوردید توانایی انجام ورزش را هم خواهید داشت.

- خوردن میوه بعد از غذا مفید نیست ، زیرا غذا مانع جذب ویتامین های میوه در بدن انسان می شود.

- آب میوه ها هیچ گاه نمی توانند جایگزین خوبی برای میوه باشند زیرا در جریان آبگیری میوه و مدت زمان برش تا صرف آن بسیاری از ویتامین ها به خصوص ویتامین C از بین می روند.
آب میوه های صنعتی نیز هیچ یک از خصوصیات و ویتامین های میوه را ندارند و فقط برای رفع تشنگی مفید هستند.

- میوه های پخته شده را نخورید چرا که هرگز ماده مغذی میوه ها را دریافت نخواهید کرد تنها مزه شان را دریافت میکند پختن، تمام ویتامین ها را از بین می برد.

  امتیاز: 0.00