منو
 صفحه های تصادفی
استانداردهای کیفیت هوا و شبکه ایستگاههای پایش
مناظره امام باقر علیه السلام با سالم
بیماری نوروز چیست؟
آراء و افکار سهروردی
پیدا زادان
برنامه یک جلسه تمرین
زروانی
تخم مرغ
تماس با ما
دوازده دلیل خوب برای دویدن
 کاربر Online
1189 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 21 بهمن 1390 [16:21 ]
  نگاهی بر برنامه آفیس 2010
 

تصویر


مایکروسافت پیش نمایشی از تکنولوژی آفیس 2010 را فاش کرد، آنان تغییرات مهمی را در این مجموعه داده اند تا که این بهبود ها موجب شود بازار به سوی این مجموعه آفیس سوق داده شود.از جمله: نواری ساخته شده که پیش فرض رابط برای تمام برنامه های آفیس است و اضافه شدن یک میزبان با امکانات جدید برای برنامه های فردی از جمله پاورپوینت و بهبود مدیریت ایمیل ها در اوت لوگ و معرفی یک تعداد برنامه کمکی به منظور بهره وری برنامه های آفیس شامل ابزار های ویرایشگر تصاویر و بهبود زیادی در اداره کننده فرآیند Paste رخ داده.
چشم اندازی از بهبود های برنامه آفیس 2010 : چه چیز های جدیدی در یک نگاه کلی اضافه شده:
این مجموعه بهبود معنا داری پیدا کرده
اما از همه مهمتر اضافه شدن Office Web Apps است.
که نسخه ای بسیار سبک از ویرایش های Word, PowerPoint, Excel و OneNote است که تمام آنها از طریق کامپیوتر دستگاه موبایل و مرورگر های وب اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس و سافری قابل دسترس است.

برای نگاه اجمالی بر چیز هایی آنلاینی که به آفیس 2010 اضافه گردیده اند شما می توانید بخوانید آفیس 2010: اغلب این نو آوری ها بصورت آنلاین هستند.
ویرایش نهایی مایکروسافت آفیس 2010 و برنامه های تحت وب آفیس در نیمه اول سال 2010 انتظار می رود که منتشر شود.
قیمت آن هنوز مشخص نیست، اگر چه مایکروسافت می گوید با آمدن این آفیس تعدادی از ویرایش های قبلی آفیس از 5 تا 8 از رده خارج خواهند شد.
موقعی که برنامه های تحت وب آفیس شروع بکار بکنند آنها بصورت رایگان از طریق Microsoft`s Windows Live مجموعه سرویس های آنلاین مایکروسافت در دسترس خواهند بود.
شرکت های قادر خواهند بود licensing آفیس 2010 را انتخاب کنند که به آنان اجازه می دهد که برنامه آفیس تحت وب خودشان را داشته باشند.

  امتیاز: 0.00