منو
 صفحه های تصادفی
نشانه های ظهور امام مهدی علیه السلام - ندای آسمانی
انواع ماتریسها
دنیاگریزی امام کاظم علیه السلام از زبان شفیق بلخی
فعالیتهای آتشفشانی در ایران
طلب شهادت یا طول عمر
تنش
رعایت حقوق همسایگی
بانکوک
سوال درس حسابداری صنعتی
ناکامی خلیفه عباسی در قتل امام کاظم علیه السلام
 کاربر Online
546 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 دی 1390 [13:19 ]
  به سریعترین مرورگر دنیا چه اضافه شده؟
 

بر اساس سایت رسمی گوگل کروم شرکت گوگل نسخه بتای جدیدی را منتشر کرده است. شرکت گوگل وعده سرعت و امکانات بیشتری داده است، بنابر این ما محکی به ابزار آن می زنیم.
ابتدا ما ویژگی جدیدی را که در نسخه بتا منتشر شده بررسی می کنیم. گذاشتن Tab page به صورت پیشرفته: که کروم نمایش می دهد تصویر کوچکی از سایت هایی که اغلب به آن مراجعه می کنیم. این ویژگی به شما اجازه می دهد که با کشیدن و انداختن آنها را مرتب سازی نمایید.
شما همچنین می توانید گیره آنرا انتخاب کنید بنابراین اون بر اثر بازدید ها مکرر دیگر سایت ها طی یک یا چند هفته بازنویسی نخواهد شد و با طرح بندی جدید دکمه ها در بخش گوشه بالای سمت راست صفحه یتان شما می توانید بخشی های از زبانه های جدید صفحه را مخفی کنید.
نوار آدرس که گوگل آنرا `omnibox` نامیده چون که جستجوی متون آن وابسته به history، علایق و جستجوی در صفحه گوگل می باشد.این قابلیت مشابه است اما نحوه ارائه آن تغییر کرده است. اکنون هر آدرس آیکون کوچکی دارند که به شما اجازه می دهد که بفهمید که omnibox نتیجه صفحات وب را از history ویا از bookmarks برداشته است.
ویرایش نهایی مرورگر گوگل اما نه در آخرین آن در ویژگی جدید امکان پشتیبانی از HTML5 فراهم شده است که شامل video tag و web workers می باشد. که پیشرفت چشمگیری داشته است، اما خوب است که در عمل آزمایش گردد. برای اینکه بفهمیم کارایی آن چقدر است؟
آخرین نسخه نسخه پایدار منتشر شده کروم ویرایش 2.0.172.39 و نسخه بتای جدید 3.0.195.4 می باشد من این دو را در یک کامپیوتر بر پایه Core i7 920 و با سیستم عامل ویندوز 7 مقایسه کردم.
نسخه استاندارد منتشر شده امتیاز 3737 در جاوا اسکریپت گوگل خودم بدست آورد.، و امتیاز 4611 را نسخه جدید بتا کسب کرد و در حدود 23% افزایش سرعت داشت. در آزمایش SunSpider Javascript test نسخه استاندارد آنرا در مدت 632.2ms تکمیل کرد و نسخه جدید بتا آنرا در 509.8ms و حدودا 20% سریعتر. بنابراین، من بهبود 30% کارایی که گوگل در سایتش آنرا قول داده بود ندیدم. البته قطعا سرعت آن سریعتر شده است. البته این زمان ممکن است در سیستم شما متفاوت باشد. برای کسانی که از آخرین مدل cpuاستفاده نمی کنند ممکن است این نسبت زمان بیشتر باشد.

  امتیاز: 0.00