منو
 صفحه های تصادفی
زمین شناسی دریائی
فقدان آسیدهای آمینه باروری را زیاد می کند
سید محمد طباطبائی
محلولهای استاندارد
قراختائیان
امام صادق علیه السلام و زنده کردن گاو
غنی سازی اورانیوم
نقش بهداشت روانی در ثبات خانواده
قوانین و مناسبات اجتماعی در قانون نامه حمورابی
امام حسین در قرآن - شمس : 3-1
 کاربر Online
1017 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  سه شنبه 29 آذر 1390 [14:56 ]
  بهترین ابزار ها برای عیب یابی ویندوز
 

این هفت ابزار دستی به شما کمک می کند تا طیف وسیعی از مشکلات ویندوز را تشخیص و درمان نمائید، دانلود تمام آنها رایگان است.
برای همیشه کامپیوتر درست اجرا نمی شود. در جاهایی ، در برخی موارد دچار خطا خواهند شد. نسخه های مختلف از ویندوز که بیشتر امن و سالمترند از مجموعه برنامه ها و ابزارهای خوب اینجا چشم پوشی نکرده اند.
در طول این سال ها من تعداد زیادی از برنامه های رفع عیب را که شامل سه بخش اند جمع آوری کرده ام که ارزششان بار ها و بار ها اثبات شده، تا آنجا که آنها از جمله برنامه هایی هستند که در ابتدا در سیستم نصب می کنم و از آنها استفاده می کنم.
اگر برخی خطا ها رخ داد: صفحه آبی مرگ، کند شدن بوت سیستم، نصب برنامه جدیدی که می تواند هر چیزی را کند کند من ترجیح می دهم که این برنامه ها تنظیمات را درست نمایند. تمام این برنامه ها برای استفاده شخصی رایگانند، برخی نیز منبع باز اند، کاربران خبره ویندوز هر یک از این ها را در مکانی مناسب در جعبه ابزا قرار می دهند.
ابزار های رایگان برای ویندوز کم نیستند.

  امتیاز: 0.00