منو
 صفحه های تصادفی
دعای رسول خدا در شب عروسی
مزدک که بود
شهابواره
عذرپذیری
کمربند تشعشعی زمین
رنگینکره
نیازمندی انسان به دین
اتصال کوتاه
دانشنامه:درخواست تغییر نام صفحه
عدالت خداوند
 کاربر Online
579 کاربر online
 : زمین شناسی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه زمین شناسی 3 ستاره ها ارسال ها: 513   در :  دوشنبه 29 فروردین 1390 [18:58 ]
  نخستین مسابقه عکس
 

دبیر انجمن علمی زمین‌شناسی دانشگاه زنجان گفت: مسابقه بزرگ عکس پدیده‌های زمین‌شناسی در زنجان برگزار می‌شود.

مرتضی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی (ایسنا)، منطقه زنجان، با بیان ‌این‌که این مسابقه برای نخستین ‌بار در سطح کشور در زنجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مسابقه طی روزهای 24 تا 26 اردیبهشت‌ ماه برگزار شده و در روز 26 اردیبهشت‌ماه نمایشگاهی از عکس‌های شرکت داده شده در مسابقه برپا خواهد شد.

وی دهم اردیبهشت ‌ماه را آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه عنوان‌ کرد و افزود: آثار ارسالی از دهم تا پانزدهم اردیبهشت مورد داوری و ارزیابی قرار خواهند گرفت و حداکثر به 7 اثر برگزیده جوایزی اهداء می‌شود.

عباسی با اشاره به این‌که هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر سه اثر به این مسابقه ارسال کند، یادآور شد: عکس‌های ارسالی باید بر روی CD و همراه با یک Word حاوی مشخصات عکس‌های ارسالی باشد.

وی برگزاری مسابقه عکس پدیده‌های زمین‌شناسی زنجان به‌صورت کشوری را از اهداف انجمن علمی زمین‌شناسی دانشگاه زنجان عنوان و اظهار کرد: هدف اصلی این انجمن گردآوری عکس‌های شرکت داده شده در مسابقات، در قالب مجموعه‌ای تحت عنوان اطلس زمین‌شناسی زنجان است.

وی با بیان این‌که آثار ارسالی به این‌دوره مسابقه می‌تواند مربوط به پدیده‌های زمین‌شناسی همه مناطق کشور باشد، اظهارکرد: سعی می‌شود در این نمایشگاه حداقل یک عکس از هر شرکت‌کننده به نمایش گذاشته شود

  امتیاز: 0.00