منو
 کاربر Online
792 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 20 اردیبهشت 1387 [02:52 ]
  faaliyat dar nojum
 

ba arze salam man yek moteghazie faaliat dar zamine nojom hastam
mikham bedonam aya jayi be esme anjomane nojom ya ye chizi mesle on vojod dare ya na dar zemn man chand sale ke dar in zamine motalee daram

lotfan javabe mano bedin
nafiseh rezvani

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  جمعه 20 اردیبهشت 1387 [02:56 ]
  فعالیت در نجوم
 

با سلام
دانش آموز محترم نفیسه ابراهیمی
علاقه مندی و مطالعه در نجوم را به شما تبریک گفته و آرزوی توفیق و موفقیت چه در بخش آماتوری و چه در بخش حرفه ای در این علم را برای شما داریم.
در کشور ما مراکز متعددی در زمینه فعالیتهای آماتوری در نجوم وجود دارد . اگر ما میدانستیم که شما در کدام شهر زندگی میکنید ، گروه های نجومی فعال در آن شهر را به شما معرفی می کردیم . به هر حال با جستجو در اینترنت هم شما میتوانید به این مراکز دسترسی پیدا کنید .
امروز که روز جهانی نجوم در کشور ما است می تواند کمک خوبی برای شما باشد زیرا بیشتر مراکز علمی که فعالیت در نجوم دارند ، یا در مرکزشان و یا در پارکها به ترویج علم نجوم میپردازند. ضمن اینکه شما با مطالعه همین بخش نجوم در سایت رشد که برای آن نامه نوشته اید ، می توانید سوالات خود را مطرح کرده و به مطالعه بیشتر در نجوم بپردازید.

  امتیاز: 0.00