منو
 صفحه های تصادفی
فهرست تولیدات هوائی وزارت دفاع ایران
پرکاری تیرویید
صنایع هوایی تایوان
محدودیت عقل و علم
پاسخ امام جواد علیه السلام به سئوالات در کودکی
تعاریف شهودی دین
صورت مالی
آریائی های ایران
اطلاعات عمومی دانشگاه تهران
ساقه های هوایی
 کاربر Online
560 کاربر online
 : زیست شناسی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386 [13:12 ]
  سرامید
 

با سلام
می خوام بدونم که سرامید در کدام ماده یا گیاه در طبیعت به وفور پیدا می شود؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386 [12:48 ]
  انتقال یافته از شیمی >> انتقال یافته از پرسش و پاسخ >> سرامید (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:شیما
با سلام می خواستم بدونم که سرامید در کدام ماده یا گیاه در طبیعت موجود می باشد.؟ به نظر می آید که برای کلاژن سازی و پوست مناسب است .
با تشکر

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  جمعه 21 اردیبهشت 1386 [07:17 ]
  هرگز توانمندیهای ترکیبات مرطوب کننده را دست کم نگیرید.
 

هرگز توانمندیهای ترکیبات مرطوب کننده را دست کم نگیرید.

اگر پوستی خشک، نرمال یا حتی چرب دارید و خواستید با پول خود یک داروی پوست بخرید، هیچ شک نکنید و یک مرطوب کننده خوب را انتخاب کنید. در بیشتر مواقع شما با یک مرطوب کننده خوب میتوانید پوستتان را سالها جوانتر از آنچه که هست نشان دهید. در واقع خشکی پوست بروز چروکها را بیشتر میکند.

جوانان حدود سنی 20 تا 35 سالگی با مصرف ترکیبات مرطوب کننده از پیری زودهنگام پوست پیشگیری میکنند. اما یک مرطوب کننده خوب چه ویژگی دارد؟

یک مرطوب کننده خوب ممکن است فقط کمی رطوبت به پوست شما اضافه کند یا اینکه مانع از تبخیر شدن رطوبت پوست شود و یا اینکه رطوبت هوا را به پوست شما منتقل کند. نوع آن کاملا به زمینه پوستی شما بستگی دارد. اگر پوست شما خشک است، در جستجوی یک مرطوب کننده حاوی مقادیر اندک اسید میوه یا AHA باشید. این ترکیب به پوست کمک میکند تا رطوبت بیشتری در بافت پوست باقی بماند. ماده مفید دیگری که به پوست خشک کمک میکند سرامید نام دارد. این ماده مانع از تبخیر رطوبت سطح پوست میشود. بهتر است قبل از مصرف مرطوب کننده حاوی سرامید، پوست خود را کمی مرطوب نمایید.

در افرادی که پوست خیلی خشکی دارند یکسری مرطوب کننده هایی را ساخته اند که از تکنولوژی امولسیونی استفاده شده است. در این روش چند لایه از آب و چربی بطور متناوب بر روی سطح پوست قرار میگیرند که در طول روز مرتبا در حال مرطوب کردن پوست میباشد.

اگر پوست شما چرب است، هرگز از مصرف مرطوب کننده ها فرار نکنید بلکه به بدنبال مرطوب کننده فاقد چربی باشید. این مطلب را همواره به یاد داشته باشید که چربی با رطوبت کاملا متفاوت هستند. حتی کسی که پوست چرب دارد هم ممکن است دچار کمبود رطوبت پوست شود.

برای انتخاب نوع مرطوب کننده متناسب پوستتان با مشاور پوستی خود مشورت نمایید و هیچگاه از مصرف آن فرار نکنید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  جمعه 21 اردیبهشت 1386 [07:24 ]
  سرامید
 

در لینک زیر مطالب مفیدی در مورد اسیدهای چرب خواهید یافت.


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 22 اردیبهشت 1386 [11:20 ]
  راهنمایی
 

با سلام و تشکر از جواب خوب و مبسوط شما در ارتباط با ساختار سرامید ، می خواستم بپرسم اگر پزشک کناسبی جهت راهنمایی در دسترس نباشد از کجا می توان دانست که کدام کرم مناسب است اگر کرم مناسبی می شناسید لطفا مرا راهنمایی فرمایید چون پوست من متمایل به چروک و ترک می باشد. متشکرم

  امتیاز: 0.00