منو
 کاربر Online
859 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 24 بهمن 1385 [12:47 ]
  اثر منفی دارو؟ (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:مهیاره ایزدی

با سلام
پسر من یازده ماه است از داروی liskantin (برای تشنج) استفاده می کند و به مدت 5 ماه است که دجار پرشهایی از ناحیه سر ودست شده است که تعداد آنها به 20-30 بار در روز می رسد.
به نظر شما آیا میتواند اثر منفی این دارو باشد؟
چون همراه با این دارو قرصهای دیگری هم مصرف کرده ولی به او کمکی نکرده است .
در ضمن او 5/3سال دارد.
لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر از شما

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سبحانی 3 ستاره ها ارسال ها: 327   در :  چهارشنبه 25 بهمن 1385 [09:47 ]
  جواب اثر منفی دارو؟
 

با سلام

عوارض جانبی داروها بصورت سیستمیک ظاهر میشوند نه تحریک عضله یا پرشهایی در دست و صورت.
به احتمال زیاد پرشها علائم بیماری باشد، و از مصرف داروها ایجاد نشده است.
با این حال توصیه میشود با پزشک معالجش (متخصص مغز و اعصاب) در میان بگذارید.
موفق باشید.

  امتیاز: 0.00