منو
 کاربر Online
1326 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سبحانی 3 ستاره ها ارسال ها: 327   در :  پنج شنبه 21 دی 1385 [12:23 ]
  ویتامین c موثر در درمان سرطان
 

نتایج تحقیقات پزشکان موسسه ملی بهداشت مریلند حاکی است، تزریق مقادیر بالای ویتامین C برای بیماران سرطانی مفید است.

دانشمندان با مطالعه بر روی 3 بیمار مبتلا به سرطان کلیه، مثانه و لنفوم مهاجم ماهیچه، ستون فقرات و استخوان وبررسی تاثیر تزریق 65 گرم ویتامین C هفته‌ای 2 بار به مدت 10 ماه در بیمارمبتلا به سرطان کلیه، تزریق 30 گرم ویتامین C هر 1 یا 2 ماه یکبار به مدت 4 سال و تزریق 15 گرم ویتامین C ، هفته ای 2 بار به مدت 3 ماه و در پی آن تزریق همین مقدار هر 2 یا 3 ماه یکبار به مدت یک سال دریافتند، 9 سال پس از تشخیص سرطان مثانه و 10 سال پس از تشخیص بیماری لنفوم مهاجم ماهیچه ستون فقرات و استخوان، بیماران دیگر علائم این بیماری‌ها را ندارند. نتایج این تحقیق که در مجله انجمن پزشکی کانادا منتشر شده، نشان می‌دهد، تزریق ویتامین C به مقدار بالا موجب بقای بیشتر بیماران سرطانی می‌شود.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  جمعه 22 دی 1385 [13:25 ]
  کاهش سرطان معده با مصرف سیر
 

کاهش سرطان معده با مصرف سیر

تحقیقات جدید نشان می دهد که ترکیبات مفید در سیر می تواند از تشکیل مواد سرطان زا در بدن جلوگیری کند که این اثربخشی در معده و روده بیشتر است.

تحقیقات نشان می دهد کسانی که به طور مرتب از سیر استفاده می کنند کمتر به سرطان معده و روده بزرگ مبتلا می شوند.
بر اساس این تحقیق، مصرف ۵ تا ۱۸ گرم سیر معادل ۲ تا ۵ قطعه کوچک از سیر خام یا پخته در هفته برای پیشگیری از سرطان مؤثر است. همچنین مصرف سیر برای سلامت قلب نیز مفید است.

  امتیاز: 0.00