منو
 کاربر Online
1210 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 06 دی 1385 [14:46 ]
  یک روستایی دستگاه شارژ ابدی موبایل ساخت
 

من شنیدم یک ارانی دستگاهی ساخته که موبایل رو تا 30 سا بی نیا به شارز میکنه
لطفا توضیح بدید چه جوری این دستگاه کار میکنه دقیق
اگر هم شماره تلفنش را دارید لطفا بگید
منتظرم...

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 07 دی 1385 [06:22 ]
  نیروی اضافی برای تلفن مشکلی نیست
 

دوست ارجمند شما هم میتوانید با چهار باطری سایز D و یا حتی باطری موتور سیکلت و یا باطری ژل وچند عدد المان الکترونیک دیگر دستگاهی بسازید که در کیف خود و یا جیبتان حمل کنید و هر موقع به نیروی بیشتر نیاز داشتید سیم آنرا به قسمت شارژ تلفن همراه وصل کنید و روز ها نیروی اضافی داشته باشید . منتها چون همه تلفن ها یکی نیستند ساخت آن برای هر تلفن فرق میکند . در اینجا اگر علاقه دارید گفتگو کنید تا راه ساختن آنرا برای شما تشریح کنم . اما باید کمکی الکترونیک بدانید . اگر آشنایی با الکترونیک ندارید یکی را ژیدا کنید که این راهنمایی ها را متوجه بشود . منتظر هستم تا بپرسید

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 07 دی 1385 [06:22 ]
  با تپاله هم میتوان تلفن را بکار انداخت!!
 

از شوخی گذشته خلاقیت حتی میتواند نیروی تلفن همراه را با تپاله تهیه کند . در کلاس های امریکا برای به کار انداختن ذهن دانش آموز ممکن است چنین مسئله ای را به دانش آموز بدهند . اگر خواستید بحث میکنیم.

یک روستایی اگر درسخوانده باشد البته که میتواند چنین وسیله ای بسازد اما اگر روستایی مدرسه رفته و درس خوانده نبود باور نکنید که بتواند چنین کاری بکند با هیزم و تپاله نمیتوان تلفن را به آسانی به کار انداخت البته شدنی است اما مطمئن باشید که کسی دوست ندارد این گونه سوخت ها را فقط برای نیروی تلفن همراه با خود حمل کند.razz اگر خواستید حتی میشود آنرا هم توضیح داد که چگونه با تپاله میتوان تلفن همراه را بکار انداخت .razz لطفا این نوشته را حذف نکنید بگذارید بچه ها بدانند که میتوان این کار را کرد. در امریکا با فضولات گاوها اتومبیل بکار میاندازند شما هم جلو این بحث ها را لطفا نگیرید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 07 دی 1385 [14:47 ]
  دستگاه تغذیه کمکی بسازید
 

از یک موتور پله ای و چند قطعه معمولی میتوانید ژنراتوری بسازید که روی لوله اگزوز اتومبلیتان وصل میشود و باتر تلفن سلولی و یا تلفن همراهتان را شارژ میکند . وسیله باید طوری قرار بگیرد که دودی که با فشار از اگزوز بیرون میاید موتر شما را بچرخاند و البیته این برای ابتکار است والا از همان فندک اتومبیل با یک مدار کوچک میتوانید تلفن خود را شارژ کنید . اگر علاقمند هستید در قسمت فن آوری سئوال کنید .
من کامپیوترم دیروز از کار افتاد و قرار است که بیایند و آنرا ببرند و تعمیر کنند . وضع پستی من در حال حاضر سامانی ندارد و اگر اشکالالتی در نحوه نوشتن میبینید برای اینست که از کامپیوتر قدیمی تر دارم استفاده میکنم . تا کامپیوترم آماده شود این ایراد ها را ممکن است ببینید .

  امتیاز: 0.00