منو
 کاربر Online
1022 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 04 دی 1385 [12:49 ]
  FREE Software (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:سهراب نیازی

سلام دوست عزیزم عالی بود سایت پر مغزی داری سعی کن همیشه به این خوبی بین سایت ها بدرخشی باور کن که من سایتی به این توپی ندیده بودم خوشحال میشم به من هم سر بزنینی درضمن نظرتون درمورد تبادل لینک چیه؟ و امید وارم که همیشه موفق باشی, امید وارم شما هم منو لینک بدی. منتظرم خدانگهدار.

WwW.NiaziSoft.blogfa.CoM

باتشکر گروه نرم افزاری NiaziSoft


دوست عزیز دوباره سلام خوبی امیدوارم که خوب باشی

با توجه به گشترش فناوری و گشترش نرم افزار تا الان اکثر سایت های ایرانی و خارجی مثل سایت هایی به نام یاهو و گوگل وغیره از خود نرم افزار هایی برای شرکت خود تولید کردنند.

و گروه نرم افزار های ما به فکر افتاد که برای سایت های ایرانی برنامه های به نام خود شان ثبت کنند و به عنوان دست مزد گروه مارا به عنوان حمایت کننده در سایت خود درج کردنند.

و گروه نرم افزاری ما برای سایت های مثل سایت ایران بلاگ ,سافت پرشن, اکسین سافت, جاماسپ یک (سرچر فارسی www.jamasp.com), و غیره برنامه های به نام خودشان درست کردیم گفتیم که برای سایت شما چند برنامه به نامه خودتون درست کنیم, در عوض شما هم ما را به عنوان حمایت کننده در سایت خود درج کنید.

در ضمن گروه نرم افزاری ما فقط برای سایت ها مثل:www.yourname.com,.net,.irبرنامه درست می کنند, نه وبلاگ فقط سایت, اگر از دوستان میشناسی بگو تا ما باهم در مورد برنامه ها صحبت کنیم و به نتیجه برسیم.اگر دوست داشتی برای ما در قسمت نظرات وبلگ ما بگید تا براتون درست کنیم یا با

میل ما تماس بگیر. چون دیدم شما سایت دارید میگم. برنامه ها به صورت رایگان عرضه می شود. در ضمن ما هم نوع برنامه داریم نگران برنامه نباش. بای

WwW.NiaziSoft.blogfa.CoM

باتشکر گروه نرم افزاری NiaziSoft

  امتیاز: 0.00