منو
 صفحه های تصادفی
دانشکده‌ علوم اجتماعی دانشگاه تهران
مال اکلوژن چیست؟
مسئله فروشنده دوره گرد
زندگینامه سالی راید
کتابهای روانشناسی اجتماعی
امام کاظم علیه السلام و پاسخ به نامه ها پیش از خواندن
جوشکاری انواع فولاد با برق
بافت پوششی
شکسته شدن حرمت انسان
چگالی جهان
 کاربر Online
159 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline معصومه قاسمی 3 ستاره ها ارسال ها: 372   در :  دوشنبه 29 آبان 1385 [07:14 ]
  جیتکس، بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی اطلاعات در خاورمیانه
 

نمایشگاه جیتکس 2006(GITEX) ا ز روز شنبه 18 نوامبر در دبی آغاز به کار کرد. تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه رایانه، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات از کشورهای مختلف در این نمایشگاه شرکت کرده اند.


این نمایشگاه بزرگترین رویداد در زمینه تکنولوژی اطلاعات در خاورمیانه است. انتظار می رود که بازدیدکنندگان زیادی از کشورهای مختلف جهان برای دیدن آخرین دستاوردها از این نمایشگاه بازدید کنند. امسال جیتکس به خاطر همزمانی با ماه رمضان، در روز ۱۸ نوامبر و کمی دیرتر از سال قبل آغاز به کار کرده و تا 22 نوامبر به کار خود ادامه خواهد داد.


به گزارش شبکه BBC ، نمایشگاه جیتکس(GITEX)، سومین نمایشگاه ICT دنیا و بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه و شمال آفریقا است که با بیش از هزار شرکت کننده از سراسر جهان هر سال در شهر دبی برگزار می شود. جدیدترین محصولات و نوآوری های رایانه ای، ارتباطات، نمایشگرهای پلاسما و دیجیتال و الکترونیک در سالنهای مختلف جیتکس که بنابر گفته ها شامل غرفه هایی از ۶۱ کشورجهان است، به نمایش در می آیند.


به اعتقاد خیلی از بازدیدکنندگان در بدو گشایش نمایشگاه، تغییرات کیفی در تنوع شرکت های عرضه کننده محصولات و تغییرات محسوس در شیوه ارایه محصولات واقعیتی است که می شود آن را حس کرد. در کنار این، شیوه های جدید در نمایش و ارایه محصولات هم که از غرفه ای به غرفه دیگر فرق داردوتنوع ویژه ای به فضای نمایشگاه داده است.

  امتیاز: 0.00