منو
 صفحه های تصادفی
ضریب اصطکاک
کالیفرنیم
درخت المپیاد فیزیک
آپوفیز
وصیت فاطمه علیهاسلام به رسیدگی به فرزندانش
آغاز اسلام ایرانیان
ARP»Address Resoulation Protocol»
منذر بن جارود و قتل فرستاده امام حسین علیه السلام
شهر با توپوگرافی واحه‌ای
ژارگون
 کاربر Online
399 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 10 شهریور 1385 [17:21 ]
  نرم افزار پلی استیشن 1
 

biggrin نام این نرم افزار epsx است

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  شنبه 11 شهریور 1385 [08:56 ]
  خوب این دوستمون این نرم افزار رو معرفی کردن اما توضیحات دیگری ندادن حالا کاملش رو بخونید
 

خوب این دوستمون این نرم افزار رو معرفی کردن اما توضیحات دیگری ندادن .
برای دانلود این نرم افزار و نرم افزار های مشابه (شبیه سازها) به سایت :
The Emulator Zone
بروید . در ضمن یادتون نره . بعد از دانلود نرم افزار شبیه ساز مورد نطرتون به قسمت plugin های همون نرم افزار مراجعه کنید و فایل های گرافیک و صدا و سی دی رام رو دانلود کنید . همچنین شما نیاز به بایوس این نرم افزار هم داردی که حدود 8 تا فایل است . که شما لازم است یکی از آنها رو داشته باشید . مهمترین کار هم بعد از دانلود کامل نرم افزار تنظیمات آن است که باید انجام دهدید .

مثلا شبیه ساز PS2 که در سایت وجود دارد 3 تا است که 2 تا از اونها بدرد نمی خورد . و نرم افزار Pcsx2_0.9.1 فقط بدرد می خورد . که اون باید تنظیمات دقیق انجام دهید و همچنین به شما توصیه می کنم شبیه ساز PS2 و Xbox رو دانلود نکنید چون شما اگر یک ابر رایانه هم داشته بشید نمی توانید با این نرم افزار ها فعلا درست استفاده کنید چون مشکل دارند. من با این نرم افزار ها تونستم بازی GTA-san و سایلنت هیل 4 رو اجرا کنم . با 30 الا 40 فریم در ثانیه اما گرافیک بازی ها دچار مشکل بود و نمی شد آنها رو بازی کرد. سایلنت هیل رو به خوبی با 60 فریم اجرا کردم اما موقع اینکه در بازی قرار بود چیزی رو ببینید تصویر چهار خانه می شد .

در ضمن تا چند روز دیگر سعی می کنم نرم افزار کامل epsx رو برای شما در شبکه آپلود کنم با تمامی پلاگینها و بایوس ها یش . این نرم افزار 100 در 100 بازی های PS1 رو اجرا می کند.

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست