منو
 صفحه های تصادفی
دریاچه آتشفشانی
پارگی پرده گوش
خوردگی فلزات و ترمودینامیک شیمیایی
استخراج نفت
درس ماشین های الکتریکی AC
دستگاه بین المللی یکا
نور حضرت زهرا علیهاسلام در بهشت
تهران پایتخت پهلوی
معيار زندگی مسالمت آميز
سامار
 کاربر Online
1204 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فرشباف 3 ستاره ها ارسال ها: 213   در :  پنج شنبه 02 شهریور 1385 [09:16 ]
  بحران نفت
 

نفت ، این طلای سیاه ، در طول تاریخ همواره بحران های مختلفی را در سراسر جهان ایجاد کرده است. آخرین آن ، شاید افزایش قیمت بی سابقه ای باشد که چند ماه پیش روی داد و موجب شد که در اغلب کشورها- به ویژه کشورهای اروپایی- صف های طویلی از خودروها در مقابل جایگاههای سوختگیری تشکیل شود.

سایت اول را ساکنان ایالت های میانی آمریکا ایجاد کرده اند و قصد دارند از این طریق ، با شرکت های نفتی که به عقیده آنها با افزایش قیمت محصولات خود اقدام به سودجویی می کنند، مقابله کنند.

سایت دوم ، اخبار و تحلیل های مختلف درباره نفت را که در مطبوعات منتشر می شود، در خود جمع کرده است. با مراجعه به این سایت ، در خواهید یافت که نفت تا چه حد برای هر یک از دولت های جهان مهم است.

برای دریافت اطلاعات روزآمد درباره صنعت نفت و نیز نوسانات قیمت این ماده ، به سایت سوم بروید. اخبار هفتگی و قیمت های بازار در کنار اطلاعات پایه درباره صنعت نفت ، از جمله مواردی است که در سایت یاد شده خواهید یافت.

  امتیاز: 0.00