منو
 کاربر Online
1150 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فرشباف 3 ستاره ها ارسال ها: 213   در :  پنج شنبه 02 شهریور 1385 [09:16 ]
  بحران نفت
 

نفت ، این طلای سیاه ، در طول تاریخ همواره بحران های مختلفی را در سراسر جهان ایجاد کرده است. آخرین آن ، شاید افزایش قیمت بی سابقه ای باشد که چند ماه پیش روی داد و موجب شد که در اغلب کشورها- به ویژه کشورهای اروپایی- صف های طویلی از خودروها در مقابل جایگاههای سوختگیری تشکیل شود.

سایت اول را ساکنان ایالت های میانی آمریکا ایجاد کرده اند و قصد دارند از این طریق ، با شرکت های نفتی که به عقیده آنها با افزایش قیمت محصولات خود اقدام به سودجویی می کنند، مقابله کنند.

سایت دوم ، اخبار و تحلیل های مختلف درباره نفت را که در مطبوعات منتشر می شود، در خود جمع کرده است. با مراجعه به این سایت ، در خواهید یافت که نفت تا چه حد برای هر یک از دولت های جهان مهم است.

برای دریافت اطلاعات روزآمد درباره صنعت نفت و نیز نوسانات قیمت این ماده ، به سایت سوم بروید. اخبار هفتگی و قیمت های بازار در کنار اطلاعات پایه درباره صنعت نفت ، از جمله مواردی است که در سایت یاد شده خواهید یافت.

  امتیاز: 0.00