منو
 کاربر Online
524 کاربر online
 : زیست شناسی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فیروزه نجفی 3 ستاره ها ارسال ها: 775   در :  پنج شنبه 05 مرداد 1385 [04:23 ]
  نوشابه ویژه مردان
 

نخستین نوشابه ویژه مردان تولید شد.

این نوشابه حاوی انرژی مصنوعی با تاثیر کوتاه مدت از کالری‌های بیش از حد شکر و کافئین مصنوعی نیست، بلکه در عوض انواع ویتامین‌های مفید ، املاح معدنی ، آمینواسیدها و ترکیب عصاره‌های گیاهی مانند 48 میلی‌گرم عصاره ریشه جیسینگ ، 100 میلی گرم، عصاره گیاه Guarana ، صد میلی‌گرم عصاره چای سبز و 50 میلی‌گرم عصاره تره فرنگی با تاثیر طبیعی بر روی بدن برای به دست آوردن انرژی طبیعی و تقویت بهتر بدن وجود دارد.

این نوشیدنی در بر دارنده ترکیب گیاه Guarana و چای سبز است که دارای منابع طبیعی کافئین هستند و همچنین ریشه گیاه جیسینگ که تامین و تضمین کننده سرزندگی و شادابی و افزایش دهنده انرژی مردانه است طعم بسیار عالی دارد، بویژه با طعم طبیعی ، مخلوطی از آب میوه‌های سیب ، انگور و آناناس ساخته شده که قابل سرو در کافی شاپ‌ها و رستوران‌های بزرگ است و کارایی بالا ، بدون کافئین زیاد را برای شما به واقعیت تبدیل می‌کند.

این نوشابه‌ها با ویژگی‌هایی ساخته شده که احساس طراوت و تازگی را با کارایی بالا در زندگی شلوغ و گیج کننده امروزی هدیه کند. این نوشیدنی برای آن دسته از افراد ایده آل است که زندگی بی‌قراری دارند، برای ورزشکاران و کسانی که تمرینات آمادگی جسمانی و بدنسازی انجام می‌دهند، به علاوه آن دسته از کسانی که احساس می‌کنند به انرژی بیشتری احتیاج دارند.

این نوشیدنی می‌تواند بدون داشتن مواد شیمیایی و اسانس‌‌های مصنوعی با کارایی بالا در هر زمان که احساس سرزندگی و تازگی بخواهید استفاده شود. اگر 30 دقیقه پیش از تمرین عضلات شما هیدراته شده باشند، با استفاده از آب میوه ویل من ، آنها واقعا عملکرد بهتری خواهند داشت.

ترکیبات موجود در این نوشابه بدین شرح است: تیامین ـ ریبوفلامین ـ اسید نیکوتیک ـ‌ ویتامین B6 ـ‌ فلویک اسید ـ ویتامین B12 و روی همراه با کربوهیدارت و انرژی.


منبع:ایسکا نیوز

  امتیاز: 0.00