منو
 کاربر Online
590 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  یکشنبه 04 تیر 1385 [06:56 ]
  معرفی کتاب: اساس علمی درمان با انرژی
 

اساس علمی درمان با انرژی

تألیف: جیمز اوشمن
ترجمه: دکتر محمد فارسی و زهرا موفقی
چاپ اول 1385

چکیده کتاب

اعتقاد به وجود حوزه‌ایی در اطراف بدن انسان ، اساس بسیاری از درمانهای طب مکمل و جایگزین از قبیل طب سوزنی ، انرژی درمانی و غیره می‌باشد. قدیمی‌ترین کاربرد الکتریسیته به منظور شفا که در تاریخ ثبت شده است به سال 2750 قبل از میلاد برمی‌گردد، وقتی که افراد بیمار در معرض شوکهای تولید شده توسط مارماهی الکتریسیته‌دار قرار می‌گرفتند.

تصویر


وجود حوزه‌های بیومغناطیسی مدتها قبل از آنکه امکان اندازه گیری آنها وجود داشته باشد، پیش بینی شده بود. فعالیتهای الکتریکی جاری در بدن موجود زنده از جمله در قلب و مغز (بیوالکتریسیته) موجب القای حوزه‌های مغناطیس (بیومغناطیس) در فضای اطراف بدن می‌شود. بر اساس شواهد بدست آمده دانشمندان از انکار قطعی وجود میدانی از انرژی در اطراف بدن ، به یقین بر وجود آن رسیده‌اند.

آزمایشات دقیق با کمک مغناطیس سنج نشان داده است که وقتی درمانگر انرژی درمانی با آرامش در حالت تمرکز یا شفابخشی قرار می‌گیرد، امواج بیومغناطیسی شدیدی از دستان وی متصاعد می‌شود. این امواج می‌توانند بر حوزه بیوانرژی بیمار که در اثر بیماری مختل شده است تأثیر گذاشته و در بهبود آن موثر واقع شوند. بر اساس طب انرژی ، بیماری یعنی اختلال درحوزه انرژی فرد. سلامتی کامل زمانی حاصل می‌شود که حوزه انرژی فرد با حوزه‌های طبیعی همنواخت باشد.

  امتیاز: 0.00