منو
 کاربر Online
574 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مجید آقاپور 4 ستاره ها ارسال ها: 1637   در :  دوشنبه 22 خرداد 1385 [07:22 ]
  نهمین سمینار `شیمی فیزیک ایران`
 

نهمین سمینار `شیمی فیزیک ایران` درگیلان برگزار می‌شود.


نهمین سمینار `شیمی فیزیک ایران` در مجتمع رفاهی زیباکنار رشت برگزار می‌شود. دکتر `علی قنادزاده گیلانی` دبیر نهمین سمینار شیمی فیزیک ایران گفت: این سمینار بیست و سوم ماه جاری در مجتمع رفاهی زیباکنار رشت برگزار می‌شود. وی افزود: این سمینار به کمک کمیته شیمی فیزیک و انجمن شیمی ایران و با همکاری دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

وی اظهارداشت: ارایه موضوعات جدید در رشته شیمی فیزیک، بحث و تبادل نظر وانتقال دانش بین شرکت‌کنندگان ازمهمترین اهداف برگزاری این سمینار است. وی گفت: ‪ ۱۸۰‬مقاله با موضوعات الکتروشیمی، ترمودینامیک، نانوتکنولوژی، مواد جدید و بلورهای مایع `مواد پیشرفته` به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

وی اظهارداشت: از این تعداد مقالات، ‪ ۷۰‬مقاله به صورت سخنرانی تخصصی، هشت مقاله به صورت سخنرانی عمومی و بیش از ‪ ۹۰‬مقاله به صورت پوستر ارایه می‌شود. وی خاطرنشان کرد: برگزاری میزگرد صنعت و دانشگاه از موضوعات مورد توجه در این سمینار است. به گفته وی در این سمینار اساتید و دانشجویان دکتری رشته شیمی فیزیک از دانشگاههای سراسر کشور شرکت می‌کنند.

وی یادآور شد: سمینار شیمی فیزیک ایران به مدت سه روز در مجتمع رفاهی زیباکنار رشت ادامه دارد.

  امتیاز: 0.00