منو
 صفحه های تصادفی
حضرت محمد «ص»
آیا صوت می تواند از جامد عبور نماید ؟
کنترل توپ «فوتبال»
ساپونیت
اریتریت
بلوغ بافتی در ماسه سنگ
همرسی
برونشیت‌ حاد
کاربرد بیوتکنولوژی در اصلاح دام
رشته تربیت معلم قرآن مجید
 کاربر Online
1297 کاربر online
 : ادبی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سپنتا مهربان 1 ستاره ها ارسال ها: 21   در :  یکشنبه 31 اردیبهشت 1385 [09:30 ]
  مسابقه نامه نویسی
 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مسابقه ای با عنوان « نامه ای به خرمشهر» در سطوح سنی 7 تا 17 سال برگزار می کند.

این مسابقه در سطوح سنی 7 تا 17سال برگزار شده و کودکان و نوجوانان تا آخر تیرماه فرصت دارند آثار خود را به روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کنند.
بچه ها می توانند در این نامه احساسات، شنیده ها و دانسته های خود را درباره آزادی خرمشهر و دفاع مقدس در قالب های شعر، قصه و متن ادبی به خرمشهر ارسال کنند.
در دعوتنامه این مسابقه آمده است:« آیا تا به حال به دوستتان، خرمشهر نامه نوشته اید؟ خرمشهر یکی از دوستان خوب و مهربان و بزرگ و صمیمی ماست که در 8 سال دفاع مقدس خودش را سپر بلای ما و شما کرد. او هیچ وقت ما را تنها نگذاشته است. ما هم با شعر ها و قصه ها و متن های ادبی خود تنهایش نگذاریم.»
قرار است آثار برجسته ارسالی به این مسابقه بهصورت کتاب منتشر شود.
شما هم می توانید نامه ای بنویسیدو آن را به نشانی : روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران واقع در خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری ارسال کنند.

اگر یه نسخه از نامه خودتون رو هم برای انجمن ارسال کنید خوشحال می شیم.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 03 خرداد 1385 [19:46 ]
  امتحانش خرجی نداره
 

به نظر من این یک موقعیت فوق العاده است برای کسانی که تصمیم جدی دارند برای نویسنده شدن.از کجا معلوم شاید تا حالا استعدادی داشته اید که از ان بی خبر بوده اید.اتفاقا این اتفاقی است که برای خیلی ها می افتد اما بعضی شانس می اورند و یک موقعیتی برایشان بوجود می اید و ان استعداد کشف می شود ؛کم کم مینویسند و به یک نویسنده مطرح تبدیل می شوند اما بعضی همانجا می مانند و شعر ها و داستانهای مبتذل می نویسند.من به عنوان یک شاعر ونویسنده مبتدیِ در حال پیشرفت،به همه کسانی که حتی یک درصد احتمال می دهند نویسنده هستند؛پیشنهاد می کنم که این موقعیت را از دست ندهند.همگی موفق باشید.razz

  امتیاز: 0.00