منو
 صفحه های تصادفی
مغز و اعصاب
اختراع رادیو
نقش کبالت در بدن
فرهنگ اصطلاحات و واژگاه سینمایی( ح ، خ)
معصومین و اخبار غیبی
فخرالدین بن رکن‏الدین
اصلاح مدل اتمی بوهر
پتانسیل الکتریکی
تولید ماشین لباسشویی و اتو
ARP»Address Resoulation Protocol»
 کاربر Online
741 کاربر online
 : ادبی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سپنتا مهربان 1 ستاره ها ارسال ها: 21   در :  پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385 [07:43 ]
  خبرنگاران ادبی ایران به بهترین کتاب شعر جایزه می دهند
 

دبیرخانه «جایزه شعر خبرنگاران» با انتشار بیانیه‌ای به‌تشریح چگونگی شرایط حضور آثار در این جایزه پرداخت.

در این بیانیه با اشاره به انتخاب نام «جایزه شعر خبرنگاران» آمده است: جمعی از خبرنگاران ایرانی فعال در حوزه شعر به‌منظور قدردانی از تلاش شاعران و معرفی آثار برتر به علاقمندان شعر و ادبیات، درصدد برآمدند تا جایزه شعر خبرنگاران را راه‌اندازی کنند.
به رغم برخی ابهام ها تعیین نام «جایزه شعر خبرنگاران» به آن معنا نیست که فقط خبرنگاران امکان شرکت در این جایزه را دارند، بلکه تمام شاعران می‌توانند اثر خود را به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

در بیانیه دبیرخانه «جایزه شعر خبرنگاران» به شرایط کتاب‌های شعر ارسالی اشاره شده و آمده است: آثاری می توانند در این جایزه شرکت کنند که به زبان فارسی سروده و در داخل کشور ( ایران)منتشر شده باشند. علاوه بر این ،کتاب‌ها می‌بایست چاپ اول بوده و اشعار برای نخستین بار در قالب کتاب به چاپ رسیده باشند.

کتاب‌هایی که در شناسنامه آنها سال 1384 به‌عنوان سال انتشار اثر قید شده باشد در این جایزه شرکت داده خواهند شد. همچنین، با توجه به آن که برخی کتاب‌ها در اواخر سال 1383 منتشر شده و در سال 1384 از طریق ارشاد اعلام وصول و توزیع شده‌اند ، پس ، آن دسته از شاعرانی که تاریخ قید شده در کتابشان 1383 بوده ،اما در سال 1384 اعلام وصول شده‌اند می ‌توانند با ارسال کپی برگه اعلام وصول اثر خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کنند.

در پایان بیانیه می‌خوانیم:برای شرکت این جایزه،لازم است از هر اثر پنج نسخه به نشانی تهران – صندوق پستی 1344 – 14155 ارسال شود که ارسال کتاب به معنای موافقت صاحب‌اثر و ناشر برای شرکت جایزه شعر خبرنگاران محسوب می شود.

این جایزه برای نخستین در سال 1385 خورشیدی ، در تهران اهدا می شود .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 03 خرداد 1385 [19:57 ]
  پاسخ
 

مگر اینکه شما خبر نگاران دلتان به حال ادبیات این مملکت بسوزد و بخواهید از شاعران قدردانی کنید .frown

  امتیاز: 0.00