منو
 صفحه های تصادفی
سفر معاویه به مدینه و حمایت از یزید
اندازه گیری نیروی اصطکاک
کولومنیفر
امام حسین در قرآن - فاطر :22
خاستگاه و اصل و نسب و شجره خاندان صفوی
علاء الدوله امیر علی بن فرامرز
رخساره ومحیط رسوبی
ناپیوستگی «زمین شناسی»
آزمایش طرز کار ترانسفورماتور
امام حسین علیه السلام از زبان خداوند
 کاربر Online
824 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline کیانی 3 ستاره ها ارسال ها: 244   در :  چهارشنبه 30 فروردین 1385 [06:20 ]
  موهای خشک و مرده
 

اگر احساس می کنید که موهایتان لطافت و انعطاف ندارد و زنده و براق نیست باید رژیم غذاییتان را تا حدودی تغییر دهید.در برنامه غذایی تازه ای که تدارک می بینید ، غذاهایی که دارای ویتامینهای گروه B هستند بیشتر بگنجانید تا موها زنده شوند و جلوه و جلای بیشتری داشته باشند.
برای شستن موهای خشک باید از یک شامپوی گیاهی بهره گرفت و بیش از هفته ای یک بارموهایتان را نشویید. پس از شامپو کردن موها برای تقویت سر از یک زرده تخم مرغ استفاده کنید .زرده تخم مرغ را به شامپویی که با آن سر را می شویید نیز می توانید اضافه کنید .در این صورت زرده تخم مرغ با شامپو مخلوط می شود و پس از آبکشی بوی آن باقی نمی ماند.
یکی از بهترین راههای تقویت موها این است که دو عدد زرده تخم مرغ و نصف ورقه ژلاتین ساده را در یک چهارم لیوان آب جوش حل کنید و به مدت نیمساعت روی سر بگذارید و بعد بشویید.
روغن کرچک و روغن نارگیل به تقویت و سالم سازی اینگونه موها کمک می کند .برای استفاده از این روغنها بهتر است شب سر را با روغن چرب کنید و صبح با شامپو بشویید.این کار را دوبار در هفته می توانید انجام دهید.
اگر نمی خواهید شبها با موهای چرب بخوابید ، چند ساعت پیش از حمام ، موها را با روغن کرچک یا روغن نارگیل چرب کنید و بعد با حوله مرطوب و گرم آن را بپوشانید و بعد بشویید.یکی دیگر از راههای تقویت و زیباسازی موهای خشک و مرده این است که پوست سر را با روغن زیتون گرم ماساژ دهید و بعد به مدت یک تا دو ساعت با حوله مرطوب و گرم بپوشانید و سپس بشویید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 30 فروردین 1385 [16:03 ]
  کپسول ویتامین ها و.... برای مو
 

دارا

با کارخانجات لوازم آرایش و صابون و خمیر دندان و امثال آن تماس بگیرید و از آنها بخواهید که کپسول های حاوی روغن و ویتامین ها را مانند امریکا در کپسول های ژلاتینی برایتان تهیه کنند و در فروشگاهها قرار دهند. شماره تلفن این کمپانی ها را از پشت قوطی تولیدات دیگرشان میتوانید پیدا کنید. اگر نتوانستید با یک تلفن از داروخانه های معتبر بپرسید برایتان تهیه کنند .مواد جدید خیلی خوب هستند و در اقسام و رنگهای مختلف در نوع با رایحه و بی رایحه موجود است . در پست های بعدی میتوانم اینرا به شما معرفی کنم تا وقتی با داروخانه تماس میگیرند ورقه چاپی آنرا همراه داشته باشید.

  امتیاز: 0.00