منو
 صفحه های تصادفی
تک یاخته‌ها و انواع آن
فهرست دسته بندی ها
اعتراف معاویه به اعلم بودن حضرت علی علیه السلام
سیاست گرسنگی زمین
ارسال المثل
گیلاس
توصیه های اعتقادی امام باقر علیه السلام
دعای امام حسین علیه السلام در صبح عاشورا
چاوین،مرکز زیارتی- تجاری
خصوصیات جنگ
 کاربر Online
552 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 20 فروردین 1385 [09:58 ]
  در مورد چسب ها
 

در مورد چسب ها پرسش زیاد میشود و این برای همه قابل درک است ، زیرا نقش چسب ها و ادهیسیو ها * در صنعت بسیار مهم است و بدون آنها تولید بسیاری از فرآورده ها ناممکن است ، فرهنگ و اطلاعات مربوط به این چسب ها بیشتر در صنعت و توسط کمپانی های سازنده آنها نگهداری میشود و به مرور و یافته های جدید به دامنه اش افزوده میشود و آرشیو های این کمپانی ها مرتب بزرگتر میشود . مواد جدیدی که هر روز پیدا میشود ممکن است تعدادی از چسب های قبلی را از دور خارج کند و چسب هایی با خواص و انعطاف کاربردی بیشتر تولید کند . با رجوع به کمپانی 3M, مطالعه دیتا شیت ها و ام -اس -دی -اس های این فراورده ها خود را با آن آشنا کنید و اگر در مورد مشخصی سوالی دارید مطرح کنید تا در صورت دانستن و در اختیار داشتن و یا پیدا کردن آن اطلاعات در اینجا بحث شوند ، توجه داشته باشید که این اطلاعات شرکت های بزرگی را میگردانند و خیلی تخصصی هستند و نباید انتظار داشت که پاسخ همه آنها را بتوانیم در اینجا بدهیم . این اطلاعات با تحقیق و کار و کوشش نصیب انسان میشود ،ما هم مثل کشور های دیگر هستیم و باید باور داشته باشیم که میتوانیم مسائلمان را بدست خود حل کنیم ، فقط دانستن چند تا از آنها میتواند پیشتوانهء یک صنعت باشد ، بعضی از آنها دانستنش کافی نیست و نیاز به تکنولوژی پشتیبان کننده دارد تا بتواند این تولیدات را ممکن کند .

خود را به زبان انگلیسی آشنا کنید تا حد اقل بتوانید متون انگلیسی را درک کنید ، علت اینکه دائما شما را به نوشته های انگلیسی رجوع میدهیم برای اینست که ما منابع و عکس خیلی کم داریم و یا اصلا نداریم . این موضوع بار ها تکرار شده و باز هم خواهد شد با فرهنگ قناعت و ساده انگاری ما از صحنه هستی حذف میشویم ، حساب کار خود را بکنید و سخنان بی مطالعه مردم کم فهم و کم دانش را تکرار نکنید ، سر بلندی ایران و رشد این کشور به فهم یکایک شما ها بستگی دارد ، در هر کاری که میکنید کوشش کنید مسئله ای از مسائل بیشمار کشور را حل کنید به افرادی که میخواهند دانش را در خدمت کاری عقب مانده بکار بگیرند کمک نکنید ، و همواره نقشتان را در جامعه از یاد نبرید ، ما به قدر کافی مطالب مذهبی روبنایی و بدرد نخور به طور غیر قابل تحملی تولید میکنیم اینها را بس کنید ، تولیدات دیگر را دریابید با تولید است که بیکاری از بین میرود و اشتغال بوجود میاید .

  • ادهیسیو ها موادی هستند که لزوما چسبناک نیستند اما اگر بین دو لایه و یا دو سطح قرار بگیرند با نفوذ در خود این لایه ها و رفتن در میان کریستال های ماده آن دو لایه را بهم بچسبانند (Crazy glue) یکی از آنهاست .
  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 23 مهر 1384 [07:16 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : چسب کاغذ (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:ا.نادر

با سلام و خسته نباشید
سوال : لطفا مرا راهنمایی بفرمایید. می خواهیم مکعبی از خمیر کاغذ مخلوط با چسب بسازیم که استحکام در مقابل بار مکانیکی و آب داشته باشد. چسب کاغذ با مشخات زیر مد نظر است:
1- حلال آن آب باشد و پس خشک شدن حلالیت آن کم شود.
2- پس خشک شدن مقدار کمی انبساط پیدا کند.
از چه چسبی می توانم استفاده کنم و یا چگونه می توانم بسازم البته ارزان باشد.
با تشکر
alijenab_nader@yahoo.com


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 04 آبان 1384 [05:34 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : تولید چسب برق (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:سید حمید رضوی زاده
نیازمند هرگونه اطلاعات در مورد تولید چسب برق
09121721102
A_H_RZ@YAHOO.COM


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 05 دی 1384 [04:36 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : چسب (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:
سینا
در رابطه با تولید چسب سنگ و رزین به من کمک کنید(تولید انبوه)


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست