منو
 کاربر Online
1443 کاربر online
 : شیمی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 20 فروردین 1385 [08:58 ]
  در مورد چسب ها
 

در مورد چسب ها پرسش زیاد میشود و این برای همه قابل درک است ، زیرا نقش چسب ها و ادهیسیو ها * در صنعت بسیار مهم است و بدون آنها تولید بسیاری از فرآورده ها ناممکن است ، فرهنگ و اطلاعات مربوط به این چسب ها بیشتر در صنعت و توسط کمپانی های سازنده آنها نگهداری میشود و به مرور و یافته های جدید به دامنه اش افزوده میشود و آرشیو های این کمپانی ها مرتب بزرگتر میشود . مواد جدیدی که هر روز پیدا میشود ممکن است تعدادی از چسب های قبلی را از دور خارج کند و چسب هایی با خواص و انعطاف کاربردی بیشتر تولید کند . با رجوع به کمپانی 3M, مطالعه دیتا شیت ها و ام -اس -دی -اس های این فراورده ها خود را با آن آشنا کنید و اگر در مورد مشخصی سوالی دارید مطرح کنید تا در صورت دانستن و در اختیار داشتن و یا پیدا کردن آن اطلاعات در اینجا بحث شوند ، توجه داشته باشید که این اطلاعات شرکت های بزرگی را میگردانند و خیلی تخصصی هستند و نباید انتظار داشت که پاسخ همه آنها را بتوانیم در اینجا بدهیم . این اطلاعات با تحقیق و کار و کوشش نصیب انسان میشود ،ما هم مثل کشور های دیگر هستیم و باید باور داشته باشیم که میتوانیم مسائلمان را بدست خود حل کنیم ، فقط دانستن چند تا از آنها میتواند پیشتوانهء یک صنعت باشد ، بعضی از آنها دانستنش کافی نیست و نیاز به تکنولوژی پشتیبان کننده دارد تا بتواند این تولیدات را ممکن کند .

خود را به زبان انگلیسی آشنا کنید تا حد اقل بتوانید متون انگلیسی را درک کنید ، علت اینکه دائما شما را به نوشته های انگلیسی رجوع میدهیم برای اینست که ما منابع و عکس خیلی کم داریم و یا اصلا نداریم . این موضوع بار ها تکرار شده و باز هم خواهد شد با فرهنگ قناعت و ساده انگاری ما از صحنه هستی حذف میشویم ، حساب کار خود را بکنید و سخنان بی مطالعه مردم کم فهم و کم دانش را تکرار نکنید ، سر بلندی ایران و رشد این کشور به فهم یکایک شما ها بستگی دارد ، در هر کاری که میکنید کوشش کنید مسئله ای از مسائل بیشمار کشور را حل کنید به افرادی که میخواهند دانش را در خدمت کاری عقب مانده بکار بگیرند کمک نکنید ، و همواره نقشتان را در جامعه از یاد نبرید ، ما به قدر کافی مطالب مذهبی روبنایی و بدرد نخور به طور غیر قابل تحملی تولید میکنیم اینها را بس کنید ، تولیدات دیگر را دریابید با تولید است که بیکاری از بین میرود و اشتغال بوجود میاید .

  • ادهیسیو ها موادی هستند که لزوما چسبناک نیستند اما اگر بین دو لایه و یا دو سطح قرار بگیرند با نفوذ در خود این لایه ها و رفتن در میان کریستال های ماده آن دو لایه را بهم بچسبانند (Crazy glue) یکی از آنهاست .
  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 23 مهر 1384 [06:16 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : چسب کاغذ (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:ا.نادر

با سلام و خسته نباشید
سوال : لطفا مرا راهنمایی بفرمایید. می خواهیم مکعبی از خمیر کاغذ مخلوط با چسب بسازیم که استحکام در مقابل بار مکانیکی و آب داشته باشد. چسب کاغذ با مشخات زیر مد نظر است:
1- حلال آن آب باشد و پس خشک شدن حلالیت آن کم شود.
2- پس خشک شدن مقدار کمی انبساط پیدا کند.
از چه چسبی می توانم استفاده کنم و یا چگونه می توانم بسازم البته ارزان باشد.
با تشکر
alijenab_nader@yahoo.com


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 04 آبان 1384 [04:34 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : تولید چسب برق (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:سید حمید رضوی زاده
نیازمند هرگونه اطلاعات در مورد تولید چسب برق
09121721102
A_H_RZ@YAHOO.COM


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 05 دی 1384 [03:36 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : چسب (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:
سینا
در رابطه با تولید چسب سنگ و رزین به من کمک کنید(تولید انبوه)


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست