منو
 صفحه های تصادفی
ادیان اعراب پیش از اسلام
مهدی عباسی
فونون
تکنیک هایی از استقرا II
کارشناس ژئو فیزیک
ماتریالیسم
دفن جسد مطهر امام حسین علیه السلام و یارانش در کربلا
چرا آب نمی ریزد؟
مقاومت ظاهری
دجال در بیان ائمه علیهم السلام
 کاربر Online
1731 کاربر online
 : پرسش و پاسخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 17 فروردین 1385 [15:02 ]
  خلاقیت ونوآوری درکارآفرینی (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:

سلام خسته نباشید
من تا آخراین ماه به 7-8صفحه توضیح در مورد نقش خلاقیت ونوآوری درکارآفرینی احتیاج دارم شما می تونید کمکم کنید چون من مطالب زیاد جالبی پیدا نکردم
ودیگه اینکه چرا سوالهایی که در مود روبات است رو توضیح
نمی دین ؟
باتشکرات فراوان
لطفا\"زود ترجواب بدین

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امور کاربران 3 ستاره ها ارسال ها: 160   در :  پنج شنبه 17 فروردین 1385 [16:01 ]
  خلاقیت ونوآوری درکارآفرینی
 

سلام
چرا این قدر عجول؟؟؟؟
اولا در مورد عدم پاسخ در مورد روبات ها پوزش مار ا پذیرا باشید.
دوم هم این که
رابطه خلاقیت وکار آفرینی را که نمی شود در 7 الی 8 صفحه توضیح داد
در هردومورد به انجمن خلاقیت مراجعه کنید

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 17 فروردین 1385 [20:44 ]
  خلاقیت و کار‌آفرینی
 

سلام
سوال شما در رابطه با چه مسئله ای در زمینه روبات بوده است.آیا مطمئن هستید که سوالتان را در انجمن خلاقیت مطرح کرده اید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 17 فروردین 1385 [20:44 ]
  خلاقیت و نوآوری در کارآفرینی
 

سلام
من انجمن خلاقیت را اکثر مواقع پی گیری می کنم.که با توجه به مسایل و مشکلاتی که در امر تحقیق در کشور ما وجود دارد.به نسبه خوب است.در این انجمن اکثر مواقع سه کاربر با نام های حمزه ،پویا نجفی و دارا جوابگوی سوالات هستند.
و لازم است بگویم که روباتیک و الکترونیک علوم فوق العاده گسترده ای هستند و اینکه توقع داشته باشیم .یک نفر یا سه نفر همیشه به هر سوالی که ما می کنیم جواب بدهند.بی انصافی و دور از انتظار است.اگر هم کسی در این زمینه ادعا کند که کامل است واقعا بایست بگویم.که ادعای دروغی را مطرح کرده است.
برای این کار نیاز به مشارکت همگانی افرادی است که دارای تجربه عملی و تئوری می باشند.به همراه مشارکت دانشگاه های کشور و در نهایت همکاری سایت با آنها،در ضمن سایت نیز اگر می خواهد کابر بیشتری را جذب کند.بایست با صرف هزینه به جا و بالا بردن دانش خود به سوالات ما جواب بدهد.در غیر این صورت بایست سطح توقع خود را از سایت پایین بیاوریم.و به آن به صورت جایی که یک سوالی پرسیده می شود.و امیدوار هستیم که انسان خیری به سوال ما جواب دهد بنگریم.
البته بعضی از سوال کاربران هم بیشتراز آنکه جنبه آموزش داشته باشد.بیشتر جنبه محک زدن دارد.یا اینکه از بی اطلاعی کاربران و تنها شناخت آنها از برخی واژه ها مثلا روبات یا میکروکنترلر ناشی می شود.این است که برخی موارد بدون جواب می ماند.چرا که جواب کاربر و گفتن اینکه فکر شما غلط است شاید موجب دلزدگی کاربر از سایت شود.
ما بایست کار آموزش را مرحله به مرحله انجام دهیم.سه مورد روبات را در این سایت دیدم.که خوب بودند.بنابراین یک دفعه نبایست توقع داشته باشیم که یک روبات خیلی خیلی تخیلی را دراین سایت مشاهده کنیم.
شاید کاربری به طور مثال سوال کند یک روبات می خواهم که به جایم فوتبال بازی کند.و این سوال را مکررا بپرسد.باز هم جواب به این سوال به نظر من امری است که سال ها تحقیق می طلبد.و اینکه به سرعت به این سوال پاسخ داده شود.خیلی عجیب است.و اگر کسی جواب دهد.مسلما دانشی دارد.که قیمت سنگینی هم خواهد داشت.و فکر نمی کنم آموزش و پرورش توانایی پرداخت آنرا داشته باشد.
در انتها بایست بگویم سوال شما در مورد نقش خلاقیت با کار آفرینی فکر نمی کنم سوالی فنی باشد.وبه این انجمن مربوط باشد.بیشتر بحثی روانشناسی و اجتماعی است.

  امتیاز: 0.00