منو
 کاربر Online
400 کاربر online
 : دین و زندگی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 04 فروردین 1385 [18:44 ]
  تسلیحات کشتار جمعی آری یا خیر؟
 

تلاش در جهت مجهز شدن به سلاح اتمی درست است؟ اگر مجبور به استفاده شویم خون مردم غیر نظامی که احتمالا آسیب خواهند دید به گردن کیست؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 05 فروردین 1385 [17:48 ]
  بمب اتمی نه
 

... دستیابی به هر گونه اسلحه استراتژیکی و مخصوصا اسلحه اتمی علیه منافع مردم ایران است ... اسلحه اتمی برای مردم ما هیچ چیز نخواهد آورد(این نامه توسط مدیر انجمن ویرایش شده است . . .)
...بنابراین ایرانیان باید برای آن آگاهانه تصمیم بگیرند ، من با یک رای که دارم با آن جداً مخالفم و آنرا در جهت مصالح مردم ایران نمیدانم هر چند داشتن آن را برای یک نظام مسئول و انساندوست و ایرانی بلامانع بدانم.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد ورهرام 3 ستاره ها ارسال ها: 131   در :  چهارشنبه 09 فروردین 1385 [22:29 ]
  اظهار نظر شخصی یا غیر شخصی
 

به نظر می آید این صحبتها خیلی شباهت به نظرات شبکه های اطلاع رسانی آنور آب دارد. (CNN و BBC‌ و ...)
شما مطمئن هستید که همه اش نظر شخصی شماست؟ در هر صورت سوال من اینست که چه بکنیم که کشور ما آنطوری که شما فرموده اید بشود؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مهدیار نوید 3 ستاره ها ارسال ها: 500   در :  سه شنبه 15 فروردین 1385 [14:25 ]
  قایق پرنده ایران
 

این خبر را بخوانید.

تصویر


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به منطقه رزمایش بزرگ مشترک دریایی،صبح امروز سه شنبه همزمان با آغاز سومین مرحله این رزمایش قایق پرنده فوق پیشرفته با موفقیت کامل آزمایش شد.
سرعت بالا، دقت، قدرت مانور بی‌نظیر، امکان استفاده بهینه در خلیج فارس و دریای عمان، قدرت اوج‌گیری سریع و قدرت شلیک از ویژگی‌های این قایق پرنده است.
قایق پرنده فوق پیشرفته ساخت متخصصان و جوانان ایرانی و برای اولین بار صبح امروز در آبهای خلیج فارس مورد آزمایش قرار گرفت.
این قایق بگونه‌ای طراحی و ساخته شده است که به هیچوجه توسط رادارهای دشمن قابل رهگیری نیست.
این قایق می‌تواند با سرعت 100 تات حرکت کند.

من با جنگ و خونریزی موافق نیستم. اما زمانی که ما می دانیم که دشمنانی داریم که با وحشیگری می خواهند تمام ثروت ما را ببرند باید خودمان و کشورمان را مجهز کنیم و از قدرت نظامی بالا برخوردار باشیم. به سربازان و مهندسان عزیز ایرانی تبریک . خسته نباشید می گوییم.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد ورهرام 3 ستاره ها ارسال ها: 131   در :  سه شنبه 15 فروردین 1385 [22:01 ]
  خود باوری رمز جاودانگی
 

آنزمان که به خودباوری برسیم شاهد شکوفایی تمدن اسلامی و رشد و بالندگی ایران عزیز خواهیم بود.
همچنان که در صدر اسلام و سده های سوم و چهارم هجری قمری در اوج تمدن جهان قرار داشتیم.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline ریحانه اسکویی 1 ستاره ها ارسال ها: 24   در :  چهارشنبه 04 مرداد 1385 [16:13 ]
  امنیت
 

__با سلام:
ما در جایی از قرآن داریم که تا می توانید نیرو و اسب های جنگی آماده کنید تا دشمنان خدا و خودتان را بترسانید. نیرو و اسب های جنگی در این جا یعنی تسلیحات جنگی که در هر زمانی متفاوت است. ما نه تنها باید به انرژی هسته ای برسیم بلکه باید به بمب هسته ای نیز برسیم. اما نه برای این که دشمان خود را بترسانیم یا بر سر مردمان بی گناه بریزیم. دوباره تکرار می کنم ما حق نداریم از بمب هسته ای برای ترساندن دشمنان خودمان استفاده کنیم مثلاً برای ترساندن کشوری که با آن خصومت داریم. فقط برای ترساندن دشمنان خدا و خودمان یعتی باید آن کشور حتماً با خدا دشمن باشد. در آخر باید بگویم که بمب هسته ای برای ترساندن دشمان خدا و خودمان است ولی اگر جنگ شود ما با دینمان می جنگیم نه با بمب هسته ای.__

  امتیاز: 0.00